M

Binbaşı
16 Nisan 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
1468 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
M
4 yıl
Laptop Tavsiyesi (1500 TL)
Dostlar merhaba. Mevcut Laptopum olan Lenovonun ekranının kırılması ve yaptırmanın pahalıya gelmesi nedeniyle yeni bir laptop arayışına girdim. Tamamen ev odaklı olacak. Dizi/Film izlemek internette dolaşmak ve çok nadir pubg lite oynamak için kullanacagım 1500 tl ( 100-200 tl bütçe artabilir) bir laptop arayışım var. Yardımcı olabilir misiniz ?
M
4 yıl
Siccin 6 - Alper Mestçi (9 Ağustos)


Filmin Konusu


Genç bir adam olan Yaşar, babasının ölümü sonrası zor zamanlar geçirir. Babasından kalan miras, Yaşar’ın üvey annesi ile sorun yaşamasına neden olur. Bu sırada aynı evde yaşadığı baldızı Canan’ın kendisine aşık olduğunu öğrenen Yaşar büyük bir şok geçirir. Yaşar bir yandan miras meselesi bir yandan da baldızı ile uğraşırken, evde de bir takım tuhaf olaylar yaşandığını fark eder. Yaşar’ın akli dengesi bozuk olan kızı Efsun’un karanlık geçmişinin gün yüzüne çıkması işlerin daha da karışmasına neden olur. Efsun’un karanlık geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalan ailenin yaşadığı acı, onlar için henüz başlangıçtır.
En büyük korkuların gün yüzüne çıkacağı, “Nefes Almakta Zorlanacaksınız” sloganıyla tanıtılan Siccin 6'nın oyuncu kadrosunda; Merve Ateş, Adnan Koç, Dilara Büyükbayraktar, Fatih Murat Teke, Sibel Aytan, Hüseyin Taş, Gönül Ürer, Deniz Kiziroğlu, Cemre Kiziroğlu, Ergin Kılıkçıer ve Kurtuluş Şakirağaoğlu gibi isimler yer alıyor.


M
4 yıl
Resident Evil ( ????) Netflix

Deadline'ın özel haberine göre, Netflix Resident Evil video oyun serisini temel alacak bir dizi üzerinde çalışıyor.

Belirtilene göre, Resident Evil filmlerin arkasındaki Alman prodüksiyon şirketi Constantin Film dizinin yapımını da üstlenecek ve ekip şu anda uyarlamaya liderlik edecek bir dizi sorumlusu arıyor.

Deadline dizinin Umbrella Corporation'ın karanlık iç işleyişlerini ve T-virüsünün patlak vermesinden kaynaklanan yeni dünya düzenini araştıracağını ve serinin kendine özel unsurlarını koruyacağını ve birçok easter egg içereceğini Netflix'teki kaynaklarından duymuş.

Resident Evil film serisi (Resident Evil, Resident Evil: Apocalypse, Resident Evil: Extinction, Resident Evil: Afterlife, Resident Evil: Retribution, Resident Evil: The Final Chapter) toplamda 1.2 milyar doların üstünde hasılat yapmayı başardı. 2017 yılının ortalarında filmlerin yeniden çekileceği açıklanmıştı ve geçtiğ
imiz ay Constantin Film yeni Resident Evil filmlerini yazıp yönetmesi için Johannes Roberts'ı işe aldı.
M
4 yıl
Penny Dreadful:City of Angels
Penny Dreadful, Penny Dreadful: City of Angels adıyla geri dönüyor.

< Resime gitmek için tıklayın >


1930’lu yıllarda geçecek dizinin kadrosu tamamen farklı olacak

Haberler geldikçe konuyu güncelleyeceğim.
M
4 yıl
Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesin'de Stajyerim Soruları Alayım ?
Merhaba arkadaşlar.dün benzer bir konu açmıştım fakat bazı sebeplerden ötürü eski konuyu silip yeniden açmak durumunda kaldım. Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları hastanesinde stajyer psikoloğum, Soruları alayım

Not : Etik ilkeler gereği hastalar ile ilgili bilgi veremiyorum sadece hastanenin çalışma şartları psikolog ve psikiyatristlerin neler yaptığını ve hasta profillerinin çoğunlukla nasıl olduğundan bahsedebilirim. Vakaları detaylı olarak çok fazla anlatamayacağım.
M
4 yıl
Siccin 5 - Alper Mestçi (17 Ağustos)


Siccin 5, yıllar önce yapılan ayin sonrası hayatları kabusa dönen ailenin hikayesini anlatıyor. Hale, ailesiyle birlikte Nevşehir'deki tarihi bir evde yaşayan 12 yaşındaki genç bir kızdır. Değişik görünümü ve tuhaf davranışları sebebiyle insanlarla pek iletişim kuramayan Hale, yaşadığı eski ve ürkütücü evi de annesi, akli dengesi bozulmakta olan babaannesi ve halası Azra'yla paylaşmaktadır. Hale'nin babası daha o doğmadan ortadan kaybolmuş ve ondan bir daha hiç haber alınamamıştır. Ancak Hale'nin bir gece gördüğü korkunç kabus tüm dengeleri değiştirecektir. Hale rüyasında, hiç görmediği babasının onu eski ve tekinsiz bir eve çağırdığını görür. Babasının bahsettiği ev ise Hale'nin dedesinin Karain Köyü'ndeki eski evidir. Bu ev yıllar önce yasak bir ayinin gerçekleştirildiği yerdir. Bu kabustan sonra Hale ürkütücü bir şekilde değişmeye başlar. Genç kızın karakterindeki değişimler bütün ev halkı için korkutucu bir hal almaktadır. Acak genç kızın bu değişiminden en çok zarar görenler ise Azra ve Azra'nın erkek arkadaşı Selim olacaktır... Siccin filminin beşinci devam halkası olan yapımın yönetmenliğini bir kez daha Alper Mestçi üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise Rüya Önal, Merve Ateş, Özgür Hacıer, Ece Koroğlu, Ece Edibe Baykal, Pınar Gülkapan gibi isimler yer alıyor.
M
5 yıl
Teknik Direktör adayları hakkında ne düşünüyorsunuz ?
Transfer dedikoduları konusunda yazmak istemedim. Çok olaylar karıştığı için. Şuan yoğun olarak Luis Enrique'nin adı geçiyor. Ama Hasenhüttl'ün gelmesinide istemiyor değilim Enrique gelse başarılı olabilir mi ? Wenger falanda yazılmıştı sanırım yalanlandı.
M
5 yıl
Fenerbahçemizin Yeni Başkanı ALİ KOÇ !
Nihayet başarısızlık,dikta devri bitti. resmi olmayan sonuçlara göre Ali Koç seçimi kazanmıştır. Güneşli günlere merhaba


Ali Koç Başkan Fenerbahçe ŞAMPİYON.
M
5 yıl
2-3 Haziran Fenerbahçe Başkanlık Seçimi(Ana Konu)
Selamlar. Artık çok beklediğimiz gün geldi. Kongre ile ilgili tüm yorumları ve bilgilendirmeleri bu başlıktan yapabiliriz.

Son olarak şahsi yorumum Ali Koç Başkan olacak Güneş doğacak
M
5 yıl
Psikoloji Ağırlıklı Kişisel Blog
Site daha yeni. Genel olarak Psikoloji ağırlıklı yazılar yazacağım. Psikolojiye meraklıysanız beklerim.
http://sizofrenbeyin.blogspot.com.tr/
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.