Z

Yüzbaşı
11 Nisan 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
47 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Z
geçen yıl
ARAZİLİ ARAÇ
Honda crv'nin fiyatının aşırı yükselmesinden dolayı bir ay sonrasına almak üzere temiz kullanılmış Suzuki vitara 1.6 jlx benzinli veya lpg'yen takılmış tercihen japon üretimi. 1998'den yukarısı polonya üretimidir.
Z
2 yıl
İKİNCİ EL OTOMOBİL FİYAT ARTIŞLARI
Honda araçları ikinci elde diğer araçlara göre daha fazla artış sağladı. Nedenini bilen var mı?
Z
2 yıl
DÖVİZLE ARABAYA BORÇLANMAK
İyi günler.

Dövize (11000 Euro) borçlanarak 2005-2007 makyajlı kasa Honda CR-V almak istiyorum. Ne dersiniz? Döviz fazla artar mı? Geçen yıl bu zamanda 7.600 TL civarında idi.

Tabi borcu vereni de bulursam.
Z
2 yıl
SANGYONG NEXTON KULLANAN YOK
Performanslı SUV araçları içerisinde gösterilen nexton maalesef kullanıcısı az.

Tutulmadığından mı yoksa bağlanan paranın ileride geri dönüşünün olamayacağı korkusundan mı bilemedim.
Z
2 yıl
Otorapor'un Şehir Dışı Oto Alım Hizmeti Hakkında
Hayırlı günler. Arabam.com'un ek kuruluşu olan Oto Rapor Expertiz'in il dışında araba almak isteyenler için uygulamaya koyduğu bir hizmeti var.
Arabasını alacağınız satıcı ile sizin adınıza irtibata geçip, expertiz yaptırıp, eğer kabul eder uygun görürseniz sizin izninizle aracı adınıza teslim alıyor. Haliyle bundan farklı ücret de talep ediyor.

Bundan haberi olan var mı? Dün akşam internette gezinirken rastladım.
Z
2 yıl
CR-V'CİLER KİM?
2004-2007 arası crv kullananlar kimler?
Z
3 yıl
HONDA CRX BAKAR MISINIZ?
Herkese iyi günler. Kazasız sürüşler diliyorum.
DMAX'ta yayınlanan tamirat tadilat belgeseline takıldım bir ara bağımlılık yaptı. Daha önceden kullandığım jeep aracımı 12 yıl kullandım. Bunda bir çok motifiyelerim oldu. Frenleri değiştirmek (kaizer) şanzımanını farklı aracın şanzımanıyle (kaizer), el frenini mercedesinkiyle değiştirmek vs.

Şu an aracım honda city. Honda kalıtesini gördükten sonra mercedesi audiyi unuttum inanın. Bundan sonraki aracım yine arazı aracı olacak inşallah. HRV düşünüyorum.

Ancak proje aracı olarak crx kafamı arasıra kurcalıyor. Yorumlara baktı özellikle disklerinin çok ufak olduğu yönünde bir yorum okudum. Hatta yoruma göre önlerin "1 lira arkaların 50 kuruş büyüklüğünde" olduklarını söyledi. Bu doğru mu? Doğruysa onları daha büyük bir disklerle (Civic veya city) değiştirme imkanı olur mu?

Diğer bir sorum da crx'in teknik özelliklerinde 4*4 olduğu görülüyor. CRX'in Böyle bir aracı var mı?

Şimdiden teşekkür ederim.
Z
4 yıl
DÜZ VİTES ŞANZIMAN YAĞI
İyi günler. Hayırlı sürüşler İnşallah herkese. Aşağıda vermiş olduğum linkte satılan Vites kutusu yağını alıp deneyen var mı?
http://xlparts.fr/index.php?id_product=481&controller=product
Z
4 yıl
YENİ HURDA YASASI
Herkese hayırlı günler ve hayırlı kazasız sürüşler.
https://www.yenisafak.com/ekonomi/10-bin-tl-indirimi-duyan-kostu-3089506 linkinde belirtilen çıkacak olan düzenleme çerçevesinde görüşlerinizi merak ediyorum.
Z
4 yıl
BAKAR MISINIZ
Hayırlı günler. 494099829 numaralı sahibinden.com ilan. Mercedes tavsiye eder misiniz?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.