M

Yüzbaşı
08 Nisan 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
21 üye
Görüntülenme (?)
101 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
2 yıl
Macbook 2020 i5 yaşadığım hayal kırıklığı
Yakın zamanda 2020 i5 baz model MacBook edindim. Büyük beklentilerle aldığım cihazdan maalesef istediğimi elde edemedim. Daha önce mid 2012, late 2013 ve düz 12 inç model 2015 MacBook kullanmıştım ve çok memnun kalmıştım. En az onlar kadar hızlı ve stabil olmasını beklediğim cihazın her tarafı hata dolu ve kasım kasım kasıyor. Cihaz en temel işlevi olan internette gezinmede dahi acayip ısınıyor, kasıyor ve pili içiyor. Yeni çıkan m1 işlemcili modelleri kullanmadım ancak eğer onlarda durum tam tersiyse apple kendi ayağına sıkıyor demektir. Aldığımdan beri sürekli saçma hatalarla uğraştım. İmzamdaki sistemden geçiş yaptım ancak açıkçası çok pişman oldum. İyi yönleri yok mu tabii ki var. Ekran, ses ve tasarım çok iyi. Kısaca sade görünüm ve hava atma bilgisayarı haline gelmiş. Eğer Big Sur versiyonu güncellemelerle stabil hale gelmezse elimden çıkaracağım.
M
4 yıl
.
.
M
5 yıl
.
.
M
5 yıl
Sodimm to desktop adaptörleri hakkında
Elimde fazladan dizüstü bellekleri var. Bu adaptörleri kullanan var mı acaba sorunsuz çalışıyor mu?
M
6 yıl
.
.
M
6 yıl
33 döngü %91 health kötü değil mi?
Cihaz macbook retina. Sizce servise göstermeli miyim?
M
7 yıl
Apple g5 modlayan var mı
Apple g5 kasalara atx mod yapabilcek yetenekli arkadaşlar varsa bana ulaşabilir mi?
M
7 yıl
Soket 2011de kıtlık mı var?
Adamlar işlemci satıyo 400-500 liraya anakartını alayım desen piyasada yok olsa bile 700-800 lira. Millet mi uçuyo yoksa kıtlık mı var?
M
8 yıl
.
.
M
8 yıl
Refurbished kulaklık alınır mı?
Kulaklıklara bakıyodum, xba-h1 refurbished gördüm ebayde 45-50 dolar arası burda 300 liradan aşağı yok. Alınır mı bunlar sorun çıkarır mı ilerde?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.