E

Yüzbaşı
27 Mart 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
361010 Gün Cezalı
357418 gün 20 s. 40 dk.
Gönderiler Hakkında
E
10 yıl
Ankara'da Profesyonel Çekim Yapan var mı?
Arkadaşlar ayın 27sinden sonra fotoğraf çekimi yapacak kendine güvenen bir arkadaş varsa anlaşabiliriz yaklasık 1-2 saat bizle takılsa yeterli olur ona göre de bir ücret konuşuruz.
E
10 yıl
Zuckerberg ne yapıyosun olum sen
Tanıdığım 50 kişinin hesabı gitti ve benim hesabımda kapatılmış ne yapmaya çalışıyor acaba anlasaydım bir cözümü felan yokmu bunun yahu bütün cevrem gitti facebook bi daha da girmem
E
10 yıl
.
.
E
10 yıl
BlogTv Üzerinden Amnesia Yayını
Evet arkadaşlar forumda çok kez örneğini gördük.BlogTv üzerinden oyun oynama gibi.Fakat Amnesia`ya çok fazla talep var.Ben de böyle birşey düşündüm,eğer bana nasıl yapılacağını anlatırsanız BlogTv üzerinden amnesia oynamayı düşünüyorum.Burada toplanın yapabildiğim taktirde akşama amnesia oynarız
Edit:Üzgünüm arkadaşlar mikrafonumun arızalanması sebebiyle yayın yapamıyorum.Eğer halledebilirsem birkaç gün içerisinde yayın yapmayı planlıyorum.
E
11 yıl
Yurtdışı Vatandaşı Olmuş Biri İzlenimlerini Paylaşabilir mi?
Türkiye`de türk vatandaşı olarak doğup,daha sonradan başka ülkenin vatandaşlığına geçen arkadaşlar;bu evre arasında yaşadıklarını paylaşırlarsa çok mutlu olurum.Vatandaşlık alırken ne gibi şartları yerine getirdiler,gittikleri ülkede ne gibi zorluklarla karşılaştılar bunlardan bahsederlerse bize de bu konu hakkında yardımcı olurlar.
E
11 yıl
BlogTv`den Vatan Kurtarıyoruz
E
11 yıl
FOV ayarına bağlı olarak miğde bulanması
Birçok oyuncu bunun gibi bir sorunla karşılaşmıştır.Malesef arkadaşımda da bu sorun var.Benim merak ettiğim bunun bilimsel bir açıklaması var mı? Neden insan böyle bir tepki verir?
E
11 yıl
Twitter Sorunsalı
Uzatmadan problemi açıklayacağım.Twiendsten followladım birkaç kişiyi sonra da unfollow ettim.Ama bu adamların duvar yazıları hala anasayfada duruyor.Pişman oldum gerçekten silmenin bir yöntemi yok mudur? Adamları takip etmememe rağmen yazdıkları anasayfamda güncel bir şekilde çıkıyor.
E
11 yıl
Bunu hatırlayan anaokullu değildir
Bir ara ismail vardı noldu ona
< Resime gitmek için tıklayın >
Beyaz ile bir düet yaptılar kaldı öyle
E
11 yıl
SoundTrack İstek Konusu
Arkadaşlar şu videonun başlangıcında çalan bir parça var slow tarzı 00:09`a kadar.Parçayı bilen paylaşabilir mi bir zahmet?
http://www.youtube.com/watch?v=zBSVzoB4H5w
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.