E

Teğmen
27 Mart 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme (?)
41 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
E
6 yıl
Kitap Fotokopisi Kitap Mıdır?
Üniversite kitapları pahalı oluyor, ben de fotokopi kullanıyorum. Biliyorsunuz PTT'nin kitap kargosunda %50 indirim kampanyası var. Ben bu fotokopi kitaplarımı götürsem PTT'ye bana sıkıntı çıkartırlar mı sizce? Ben kendimi PTT çalışanı yerine koydum ve şöyle düşündüm. Mesela kimliğin fotokopisini çekiyorsun. Ne oluyor elindeki kimlik yerine geçmiyor. Yani o kimlik değil, kimlik fotokopisi oluyor. Dolayısıyla benim yaptığım da kitabın fotokopisi oluyor, kitap olmuyor. Adamlar bana böyle bir savunma yaparsa ne yapacağım, kitaplar da çok ağır. Götür getir yapmak istemiyorum. Bana ikna edici bir şeyler önerebilir misiniz?
E
9 yıl
İşaret Dili
Bugün ilk defa bir işaret dili kursuna katıldım. Duyma engelli vatandaşlarımızı anlamak adına attığım bu ilk adım, yıllar sonra geriye dönüp baktığımda iyi ki bunu yapmışım dediğim şeylerden biri olacağına eminim. Kursa heyecanla gittim. Hiçbir baskı olmadan, tamamen kendi isteğimle gittiğim için mutlu hissediyordum. Yeni bir şeyler öğrenmenin hazzını belki de yıllar sonra yeniden hissettim. Ankara'da duyma engelli vatandaşlarla çok sık karşılaşmam ve onları anlama isteği beni bu kursa katılmaya iten sebeplerin en güçlüsüydü. Eğer siz de bu dili öğrenmek istiyorsanız, yeni bir arkadaş çevreniz olsun istiyorsanız siz de bu dili öğrenebilirsiniz.
E
9 yıl
Bu kimdir?
Bu kimdir beyler sürekli karşıma çıkıyor.
< Resime gitmek için tıklayın >
E
11 yıl
Bemix Ampul Kokusu
İnternette herkes kötü koktuğunu söylemiş ama nasıl bir kokusu olduğunu söylememiş. Nasıl bir kokusu olduğu hakkında bilgisi olan var mı?
E
11 yıl
Havale yapmak
Havale ile internetten alışveriş yaparken önce sipariş mi verilir, yoksa para mı yatırılır?


Forumda arattım fakat soruma bir cevap bulamadım.
E
11 yıl
Ferre izlerken yakalanmak
Beyler

Belki 15 gün alacağım ama bu konuyu açmak istedim sadece.
E
11 yıl
Disko Kralı ne zaman başlıyacak ya da başlıyacak mı?
Okan Bayülgen' in sunduğu programlar vardı hafta için her gün TV8 ekranlarında yayınlanan. Ne oldu onlara başlamadı daha. Başlamayacak mı acaba? Bilgisi olan var mı?
E
11 yıl
Nihat doğan dayak yedi...
E
11 yıl
TM öğrencisi için YGS Fen'de çalışılacak konular hangileridir?
Evet soru açık.Mesela tarihte inklaplar hep çıkıyor ya da matematikte problemler.Türkçede de paragraf soruları dilbilgisi olmazsa olmaz.Bunun gibi fen kısmında da yoğunlukta çıkan sorular nerelerden geliyor.Daha çok biyoloji ve fiziki merak ediyorum.Kimyadan pek anlamıyorum.
E
11 yıl
Kron Tourer 26" kaç kilogram?
Ağırlığı konusunda bilgisi olan var mı acaba? 26" Teker olanı.

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.