S

Teğmen
06 Mart 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
20 üye
Görüntülenme (?)
119 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
S
6 yıl
Gittigidiyor tüm ürünlerde %5 indirim / bugün 23:59 a kadar
Kampanya 3 Mart 2015 tarihinde 16:00 - 23:59 saatleri arasında geçerli olacaktır.

GittiGidiyor.com'da tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde anında %5 indirimden faydalanabilirsiniz. Kampanya sepet toplamının 5.000 TL'ye kadar olan alışverişlerinizde geçerlidir.

İndirim kampanyasından her bir kullanıcı, üye hesabından en fazla 1 kez yararlanabilir. Kullanıcı 3 Mart 2015 tarihinde 16:00 - 23:59 saat aralığı dahil herhangi bir zamanda iade talebinde bulunması halinde kullanıcı, indirim hakkını kaybedecek ve %5 indirim tekrar tanımlanmayacaktır.

Kampanya başka indirim kampanyaları ile birleştirilmez. Kurumsal üyeler bu kampanyadan faydalanamaz.

Kampanyanın geçerli olmadığı kategoriler; "Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı - Erkek Mücevher, Takı - Mücevher, Değerli Taş - Ziynet ve Külçe Altın - Pırlanta kategorisinde yer alan ürünler için), "Emlak", ve "Otomobil ve Motosiklet" (Otomobil, Motosiklet kategorilerinde yer alan araç satışları için)'dir.

GittiGidiyor her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Katılım koşullarını siteden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır.
S
6 yıl
Opet World ile E-ticaret sektöründen alışverişlerde 100 TL yakıt puan
Kampanya Koşulları
9 Şubat – 9 Mart 2015 tarihleri arasında Opet Worldcard ile Yapı Kredi World Üyesi e-ticaret sektöründeki belirli işyerlerinde tek seferde yapılacak 500 TL ile 1000 TL arası harcamalarda 50 TL, 1000 TL ve üzeri harcamalarda 100 TL sadece anlaşmalı Opet istasyonlarında geçerli yakıt puan kazanılacaktır.
Kampanyadan yararlanmak için Opet Worldcard sahiplerinin KATIL yazıp bir boşluk bırakarak kartlarının üzerinde bulunan müşteri numarasını 4454’E SMS ile göndermeleri ve harcamalarını Yapı Kredi World POS’undan yapmaları gerekmektedir.
Kampanya müşteri bazında olup bir müşteri kampanyadan en fazla 1 defa, yalnızca Opet Worldcard ile yaptığı harcamalardan yararlanabilecektir.
Kampanyaya peşin ve taksitli harcamalar dahil olup, puan ile yapılan işlemler, nakit çekim işlemleri, mail order işlemleri ve iade yapılan işlemler dahil değildir.
Harcamanın iade olması durumunda yüklenen yakıt puanlar geri alınacaktır.
Kazanılan yakıt puanlar 19 Mart 2015 tarihine kadar Opet Worldcard'lara yüklenecektir.
Kampanyadan kazanılacak yakıt puanlar için son kullanım tarihi 8 Nisan 2015’tir. Kullanılmayan yakıt puanlar 9 Nisan 2015 tarihinde geri alınacaktır. Puan yükleme tarihinde harcama yapılan Opet Worldcard'ın kullanıma açık olması gerekmektedir. Yapı Kredi ve Opet kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyanın geçerli olduğu belirli işyerleri listesi için tıklayınız.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.


http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/opet-worldcard-e-ticaret-sektor-kampanyasi/s-23/c-3221.aspx
S
7 yıl
Yeniden Kliksa.com 21-25 Mayıs Hediye Çeki Kampanyası
< Resime gitmek için tıklayın >

http://www.kliksa.com/bilgi/150tlye-varan-indirim-kampanyasi

Kampanya koşulları

• kliksa.com’dan 21-25 Mayıs 2014 günlerinde tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL, 500 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL ve 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 150 TL indirim kodu kazanacaksınız.
• 21-25 Mayıs’ta alışverişlerin iptal veya iade edilmesi durumunda indirim kodu kazanılamayacaktır.
• İndirim kodları 3 Haziran’da e-posta ile kazanan kullanıcılara gönderilecektir.
• Her alışverişte yalnızca 1 adet indirim kodu kazanılabilir.
• İndirim kodu kazanmak için yapılacak harcamada ödenen tutar baz alınacaktır. Ödeme sırasında kullanılacak başka bir indirim kodu, kredi kartı puanı veya vade farkı hariç tutulacaktır.
• Bir kişi kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir. Kampanyada indirim kodu kazanmanızı sağlayacak birden fazla işleminiz olması durumunda sadece en çok indirim kazanacağınız alışverişiniz geçerli sayılacaktır.
• Bir kişinin birden fazla kliksa.com hesabı açarak indirim kodu kazanmaya çalışması durumunda, bu hesaplar tespit edilecek ve bu kişi sadece 1 tane indirim kodu kazanacaktır.
• 30 TL’lik indirim kodları en az 100 TL ve üstü sepet alışverişlerinde, 75 TL’lik indirim kodları en az 200 TL ve üstü sepet alışverişlerinde, 150 TL’lik indirim kodları en az 400TL ve üstü sepet alışverişlerinde kullanılabilir.
• Her alışverişte yalnızca 1 indirim kodu kullanılabilir.
• Kampanyadan kazanılan indirim kodları en geç 7 Haziran 2014 günü kullanılabilir. Bu tarihten sonra hala kullanılmayan indirim kodları geçersiz sayılacaktır.
• kliksa.com kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
• Alıcı, indirim kodu kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kampanya halen devam ediyorsa indirim kodu kendisine tekrar gönderilecektir.
• Bu kampanya banka kampanyaları ile birleştirilebilir.

Size özel promosyon kodunu nasıl kullanırsınız?

• Satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra, “Sepetim” sayfasında “Promosyon kodumu kullanmak istiyorum” butonunu tıklayın. Açılan pencereye 3 Haziran'da gönderilen e-postadaki indirim kodunu yazıp “Kullan” butonunu tıklayın.
• İndirim kodu tutarı sepet tutarınızdan indirim olarak düşecektir." target="_blank">< Resime gitmek için tıklayın >" target="_blank">< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
S
10 yıl
Bu Pazar 30TL yükleyin, istediğiniz paket size hediye
İster gece konuşurum ister haftasonu, istersem her yöne istersem Avealılarla konuşurum, ister mesaj atarım ister internete girerim diyenler, siz paketinizi seçin Avea size HEDİYE etsin!

Hemen istediğiniz paketin kodunu ücretsiz olarak 5303'e gönderin, 27 Kasım Pazar günü 30TL yükleyin, Avealı olmanın avantajlarını kaçırmayın!

Kampanya sadece 27 Kasım günü 30TL yükleyen ve seçtiği paketin kodunu 5303 kısa numarasına gönderen bireysel faturasız müşterilerimiz için geçerlidir.Kampanyadan faydalanmak için en geç 27 Kasım 23:59'a kadar istediğiniz paketin kodunu 5303 numarasına gönderin ve 27 Kasım Pazar günü tek seferde en az 30 TL yüklemeniz yeterli olacaktır.

Gece, 11.000 SMS, Haftalık Aveaiçi, Haftasonu, Haftalık HerYöne100 ve 1 GB İnternet Paketleri kampanya koşulunu yerine getiren müşterilerimize en geç 3 gün içinde tanımlanacaktır.

Birden fazla paket için SMS göndermiş müşterimize 27 Kasım gün sonunda en son hangi paketi seçtiyse o paket tanımlanacaktır.

Aylık paketlerin ilk ay, haftalık paketlerin ise sadece ilk haftalık kullanımları ücretsiz olup daha sonra iptal etmeyen müşterilerimiz için 9TL karşılığında yenilenecektir.


Haftasonu Paketi
Gece Paketi
Haftalık Heryöne 100 Paketi
Haftalık Aveaiçi Paketi
11.000 SMS Paketi
1GB İnternet Paketi

Paket hattınıza tanımlandıktan sonra 30 gün boyunca paketten yararlanabilirsiniz.
Geçerlilik süresi içinde kullanılmayan MB miktarı bir sonraki aya devretmez.
İnternet Paket limitinizi aştığınızda MB başına KDV ve ÖİV dahil 5 Kr ile ücretlendirilirsiniz
KALAN yazıp 5555'e SMS göndererek İnternet Paketleri'nde kalan miktarı sorgulayabilirsiniz
Paket 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket aboneliğinin iptali icin1GB IPTAL yazıp, 5555'a SMS gönderilmelidir.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.