A

Binbaşı
04 Mart 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
86 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
A
geçen yıl
Rcon RC 300S Kablosuz Haftalık Programlı Oda Termostatı Kullananlar
Rcon RC 300S Kablosuz Haftalık Programlı Oda Termostatı kullanan arkadaşlar ile bilgi alışverişi yapmak için bu konuyu açıyorum. Cihaz çok basit ve doğru değer gösteriyor. Fakat kaç dereceye ayarlayacağıma bir karar veremedim. Evin orta yolunu bulamadım. 0.5 hassasiyet avantaj mı dezavantaj mı çözemedim. Yerden ısıtma yerler soğuyor geç ısınıyor vs.
< Resime gitmek için tıklayın >
A
7 yıl
Hiremco Zapper HD Plus Kullanıcı Grubu(Ana Konu)
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda Hiremco Zapper HD Plus sahibi oldum. Foruma baktığım zaman bu uydu alıcısında bilgi alışverişi yapabilecek bir konuya rastlamadığımdan dolayı bu konuyu açıyorum. İlk olarak yedekleme kısmında flas belleğe veritabanını yükledim fakat geri yükleme yapamadım. Bilgisi olan paylaşabilirse sevinirim. Ayrıca bugün v16 yazılımı yayınlandı bununla Dizibox açılmama donma sorunum çözüldü. Gayet güzel bir uygulama olduğunu gördüm. Sorularınız olursa cevaplamaya çalışırım.
< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.