L

Teğmen
03 Mart 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
38 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
L
10 yıl
DVD Oynatıcı- Hoparlör Bağlantısı Sorunu
LG HT503TH marka bir ses sistemi almıştım evvel zaman içinde. Sistemin DVD oynatıcısında sorun çıktı. Tamirci yenisini önerdi. Hoparlörlerde bir sorun yok. Bende yeni bir dvd oynatıcı alayım dedim. Fakat bir türlü hoparlör kablolarına uygun girişli bir oynatıcı bulamadım.
Girişlerin adı tam olarak nasıl adlandırılıyor bilmiyorum. Kablo sıkıştırmalı bir sistem var. Kabloları uçları her iki yönden açık. Oynatıcıdaki ve hoparlöerdki mandal yardımı ile sıkıştırıyoruz.

Benim sorum ; Ucu açık kabloları kaoksiyel yada benzeri bir uca çevirebilir miyiz. Değiştiremiyor isek girişlere uygun dvd oynatıcı bulabilir miyim?

Teşekkürler.
L
10 yıl
OCZ Fatality 550MW ve HD 5970
Arkadaşlar elimde hd 5970 ekran kartı var. Bu kartı OCZ 550MW Fatality marka PSU ile beslemek istiyorum. Ama yeterli gelir mi? o noktada sağlam şüphelerim var. Güç kaynağının 650MW a kadar problemsiz çalıştığını okudum. Ama garanti vermiyorlar.

Benim ilgimi çeke kısmı moduler olması ve ledleri. Aynısının 750MW olanıda var tabi. Oda fazla gelir gibi hem fiyat hemde güç açısından.

Daha önce test eden, hakkında bilgi sahibi olan tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.


Teşekkürler.
L
10 yıl
HD5970 VE OCZ Fatality 550MW
Konuyu Güç kaynakları bölümüne taşıdım. Silinebilir.
L
12 yıl
Primavera, MS Project (Ankara Kursu)
Arkadaşlar Ankara'da Primavera ve MS Project eğitimi veren kurs arıyorum. Birkaç tane internet üzerinden buldum ama başlama tarihleri biraz geç. 15 gün içerisinde başlayabilecek bir kurs çok işime yarar. 2 kişiyiz ve 2 programıda öğrenme niyetindeyiz.

Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
L
12 yıl
Bilgisayara yüklü ofis anahtarını öğrenme
Arkadaşlar kullandığım 2 bilgisayardan birinde office 2010 diğerinde office 2007 yüklü. 2007 yüklü olanda outlook ile ilgili bir sorunum var. Ne yaptıysam çözemedim. Yüklerken kullandığım anahtarı bulamıyorum. Nasıl yüklediğimi bile hatırlamıyorum. Yanlız ikiside orjinal. Yeniden yükleyip outlook sorununu düzeltme niyetindeyim.

Eğer yüklediğim anahtarları bilgisayar üzerinden bulabilirsem çok işime yarayacak. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
L
12 yıl
Outlook 2007 0x8004210A Hatası
Arkadaşlar Outlook 2007 de gönder al işlemi yaparken alma kısmında hata veriyor. Hata mesajında da başlıkta yazdığım 0x8004210A kodunu yazıyor. Tr.net posta adresini kullanıyorum. Herhangi bir bilgisi olan, yardımcı olabilecek olan çıkarsa çok makbule geçer.
L
12 yıl
Outlook Kapasite sorunu
Outlook 2010 kullanıyorum. Oldukça fazla mail var ve hepside önemli. Bugun bir mail iletmeyi denedim. '.pst dosyası en büyük boyutuna ulaştı.' gibi bir sorun yazdı. arşivden dosya silin dedi ama silme gibi bir durumum yok. Dosya adresine baktım 1.8 gb gösteriyor. Sent item kısmına sağ tıklayıp, özellikler oradan otamatik arşiv i açmaya çalışıyorum. Ama onuda yapamıyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Aynı olay yine gelen maili oluşturduğum klasörlerden birine atmaya çalışırken de başıma geliyor. Yine aynı hatayı alıyorum...
L
12 yıl
Puma Spor Ayakkabı Kalıbı
Arkadaşlar Puma dan bir spor ayakkabı alma niyetindeyim. Ayakkabı numaram 43- 44 arasında değişiyor. Genellikle 43 giyiyorum biraz dar oluyor. 44 numarada çok hafif bol geliyor. Pumada gözüme kesitrdiğim bir model var ama sadece 44,5 numarası mevcut. Kalıbı dar sana rahat olur diyenler var. Birde buradan sorayım dedim. Puma kullanan arkadaşlardan yorum yapabilen çıkarsa sevinirim. Tabi kullanmayıp bilgisi olanlarında yardımını bekliyorum.
L
12 yıl
Golfen Tansiyon Aleti.
Golfen marka bir tansiyon aleti almayı düşünüyorum. Ama tereddütlerim var. Nedir ne değildir hakkında pek fazla yorum bulamadım internet üzerinde... Elinde olan, kullanan bilgi sahibi olan buradan yazarsa sevinirim. İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Almayı düşündüğüm ürün;

http://www.sportangels.com/productDetail.php?type=1251
L
12 yıl
Star Command
Arkadaşlar bir zamanlar başlıkta bahsettiğim oyunu oynardım. Evvel zaman içinde... O kadar eski yani. Ama demoydu. Sonra nerden buldum bilmiyorum bir cd elime geçti. Oda bozuk çıktı. O gün bugun aklıma geldikçe arıyorum. Birde buraya yazayım dedim. Belki bilen eden çıkar. Elinde olan varsa aladabilirim. Versiyon sürüm hiç farketmez.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.