İstanbul anadolu yakasında bildiğiniz yerler var mı yada önerebileceğiniz kurum |
İstanbul anadolu yakasında bildiğiniz yerler var mı yada önerebileceğiniz kurum |
Gerçekten sevdiğim bir kız arkadaşım var.Yaklaşık 2 2.5 aydır beraberiz.İlk olarak tabi ben söyledim ondan hoşlandığımı.2-3 hafta öncede bende senden hoşlanıyorum dedi.Ama hiç şöyle bir soru sormadık biz neyiz diye.Bence hiç bir sorun yok yani illaha sevgiliyiz demek zorunda değiliz.Böyle devam ettiği sürece tabi ki.Ama kızlar bunu kafaya takar mı? Sorun eder mi ? Sorun teşkil ediyor ise ne yapmam gerekiyor ? Şimdiden teşekküler.... not:liseliyim. not2:kız arkadaşım il dışında. not3:insan kalbinin içinde mantık arayan zavallıdır. not4:akıl yaşta değil baştadır. |
18 yaşından küçüğüm adıma bankamatik kartı var bankamatik kartına nasıl para yatırabilirim bankamatik aracılığıyla? |
9. sınıf matematik bilgisi olan biri için karakök içinde negatif sayı olur mu? |
2 hocama sordum biri gaz biri gaz değildir dedi.Gaz değildir diyenin kanıtı hidrojeni,oksijeni sıvı katı hale getirebilir misin? Cevabının hayır olması ama su buharını getirebiliriz.Gaz diyen hocamın ise bir kanıt sunamaması aklımı karıştırdı.Sorunun cevabı nedir peki? |
1 günlük maliyeti ne kadar tutar yemek,bisiklet,içecek vsvs tahmini ne kadar tutar? Son zamanlarda gidenler varsa güncel fiyatları öğrenmek isterim birde hangi mekanları önerirsiniz. |
Kardeşliktir,sevgidir,saygıdır.Sadece eğlenmek için yapılır.Tabi çekişmenin olduğu yerde;kavgalar olur,tartışmalar olur ama bu kadarıda olmaz.Böyle insanları gördükçe spordan soğutuyorlar.Hangi taraftayım önemli değil ;ama bu kadarıda fazla.Bu seviyelere düşürenlerin hepsinin Allah belasını versin diyorum. http://www.facebook.com/video/video.php?v=167412029978686 Ruhun Satılmışsa Çarşı Pazarda , Teselli Arama Boş Sokaklarda, Mazin Kirlenmişse, Lekesi Çoksa, Güzelliğin Neye Yarar Şerefin yoksa yazan kimse ellerine sağlık |
Nereye açıcağımı bilemedim bende buraya açtım yardımlarınızı bekliyorum. 1.cümlem:You need to hear me out they said speak now. 2. cümlem:wherever we going |
3-4 ay önce tanıştığım bir kız arkadaşım var.1-2 haftadır baya samimi olduk.Bir konuda yalan söyledim.Yalan söylediğimi hemen anladı çünkü hiç beceremem.Bugün buluşup,konuştuk.Neden yalan söyledim,niye yaptım diye.Güvenim sarsıldı sana karşı diye bir cümle kullandı.Güvenini geri kazanmam için ne yapmalıyım ya da neler yapmalıyım. p.s.: Yakın bir kız arkadaşım.Sevgilim değilim. |