S

Yüzbaşı
26 Şubat 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
216 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
S
3 yıl
Dualsense Garanti Sorunu
Merhaba,

Trendyol sitesinde uygun fiyata Sony Eurasia garantili dualsense aldım. Fakat içimde bir tereddüt var. Acaba eurasia garantili değil midir diye.. Sayfada açıkça öyle olduğu yazıyor. Ama eğer eurasia garantili çıkmazsa yapabileceklerim neler? Ürünü teslim almadım. Reddetmeyi düşünüyorum

Link:https://www.trendyol.com/sony/ps5-dualsense-kablosuz-kumanda-eurasia-garantili-p-54291861?boutiqueId=61&merchantId=413685&filterOverPriceListings=false
S
3 yıl
Birisi LoL Hesabıma Girip Hesabımı Banlatmış!!!
Arkadaşlar merhaba,

1.5 ay önce 7 yıllık hesabım üçüncü taraf uygulamadan dolayı ban yemişti. Nedeni anlayamadım. Bugün (20 Mart) karşılaşma geçmişine bakmak aklıma geldi. Bir de ne göreyim hiç oynamadığım hatta sahip olmadığım karakterler olan Syndra, Ryze ve Xerath'la maç yapılmış. Arkadaşlar ben bu karakterlerle hiç oynamadım, dahası bunları almamıştım bile.

Bir önemli delilim de şu. Ben sıçrayı her zaman ikinci sıraya koyarım. Ama hesabımı çalan kişi oynadığı son maçlarda sıçrayı birinci sıraya koymuş! Ekran görüntüsünü paylaşacağım.

Sadece tek bir gün (31 Ocak) beş maç atmış. Sonrası yok. Maç atarken bir program kullanmış olmalı ki hesabıma ban atılmış.

Resmen suçsuz yere banlandım. Lütfen yardımcı olun.

Teşekkür ederim< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
S
3 yıl
7 Yıllık LoL Hesabım Suçsuz Yere Banlandı
Herkese merhaba. Konuyu özet geçeceğim. 7 yıldır aktif olarak kullandığım bir hesabım vardı. Üçüncü parti yazılım gerekçesiyle banlandı. Halbuki bilgisayarımda hiçbir şekilde öyle bir program yüklü değil, hiçbir zaman da yüklemeyi denemedim bile. Bu konuda ticket attım. Fakat bunun sistem tarafından tespit edildiği söylendi. Ayrıca hesabıma başka bir kişinin girip girmedi de kontrol edilmiş ama girmediği görülmüş. Yani sonuç olarak kullanmadığım bir üçüncü parti yazılım yüzünden ban yemiş oldum. Anlamak mümkün değil...
S
3 yıl
20 şubat 2021 hepsiburada garantili ürün rezaleti
normalde bu tarz başlıkları çok kolay açmam. ama hepsiburada'nın yaptığı ciddi bir haksızlık var. satış sonrası desteklerinin ne durumda olduğunu bilin diye buradan paylaşmak istedim.

8 temmuz 2020 günü iki yıllık garantili, anker marka bir oyuncu kulaklığı satın aldım. bu kulaklık 27 temmuz günü daha bir ay olmadan sap bölgesinden kırıldı. hemen hepsiburada üzerinden onarım talebi oluşturdum. talebim onaylandı. ilgilenildi. bir aylık bir süreden sonra da ürünüm onarılıp teslim edildi. buraya kadar her şey güzel!

ürün bu şubat ayının ikinci haftasında yine aynı yerden kırıldı. bu sefer garanti belgesinin 5. maddesi kapsamında bedel iadesi ya da değişim istedim. çünkü ilgili maddede eğer ürün garanti sürecinde aynı arızayı gösterirse bunları talep edebileceğim yazıyor. sonra talebim reddedildi! destek merkezini aradım, garanti belgesini yükleyin dendi. yükledim yine reddedildi. destek kaydı oluşturdum, kolay iade seçeneğinden faydalanın dendi. kolay iade ürün satın alındıktan ilk 15 gün için geçerli. yani daha kendi kurallarını bilmiyorlar! tekrar destek merkezini aradım. özür dilediler, bu sefer kendileriyle birlikte onarım talebi oluşturduk. 20 şubat günü o talep de reddedildi. bunun üzerine tekrar çözüm(süzlük) merkezini aradım. ilgilenen kişi tekrar talep oluşturmakta ısrar etti. hayır dedim, yine reddedilecek, şikayet kaydı istiyorum. şikayet kaydı oluşturuldu. bunun üzerine hepsiburada tarafından arandım. ilgili kişi teknik servis konusuna kendilerinin müdahil olamadığını ileri sürdü ve bunu sistemsel durum ve yoğunlukla ilişkilendirdi. bana anker'in teknik servsinin telefonunu verdi. ben ısrarla bu ürünü hepsiburada üzerinden yollamak istediğimi, daha önce onarım talebi açarak bunu yaptığımı söyleyince de şartların güncellendiği gibi belirsiz bir yanıt vermekle yetindi.

bunu anlatmamın sebebi hepsiburada'nın satış sonrası desteğinin belirsiz ve keyfiyet içerdiğinin görülmesi. olası tavsiye ve yönlendirmelere de her zaman açığım.
S
3 yıl
Windows Yanına Linux Mint Kurdum Hesabıma Giriş Yapamıyorum
Merhabalar,

Windows yanına Linux Mint kurmak istedim. Kurulumda da Linux Mint'i Windows yanına kur dedim. Windows'un kurulu olduğu C'deki boş yeri seçtim ve kur'a bastım. Şimdi ise windows açılıyor ama hesabıma giriş yapamıyorum. Önce doğru olmasına rağmen pinimi kabul etmiyor. Sonra "Kullanıcı Hizmeti Oturum Açamadı" diyor. Resimler ekte. Lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim.

Shiftle yeniden başlatıp güvenli moda girmeye çalıştım. Ama güvenli mod seçeneği de gözükmüyor!

< Resime gitmek için tıklayın >
He
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
S
4 yıl
Yardım! Telefonun arkadasında çıkmayan izler
Merhabalar. Benim bir sorunum var. Bilen birisi yardımcı olabilirse sevinirim. Telefonu hep kutusundan çıkan şeffaf silikon kabıyla kullandım. 1 sene oluyor alalı. Telefonun arkasında şöyle izler çıktı ve silinmiyor. Darbe, düşme yok. Hep kılıflı kullandım. Op7pro

< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
S
4 yıl
D-Smart Taahhütlü Verilen Modem ve TV Box\u0027da Mağdur Ediyor
Değerli dostlar,

İki yıl boyunca taahhütlü olarak D-Smart üçü bir arada paket kullandık. Bize TV Box ve Modem verildi. TV BOX'ı hiç kullanmadık çünkü evde TV kullanmıyoruz. Bu iki yıl bitince internet hızının daha avantajlı olması sebebiyle Türknet'e geçtik. Geçiş işlemi tamamlandı. Daha sonra bize D-Smart'tan 300 TL'lik bir fatura geldi. Kendileriyle iletişime geçtik. TV BOX ve Modem ücretiymiş. Gelip bu aletleri almaları ve borcun kapatılması konusunda anlaştık. Fakat söz verdikleri tarihte (Ağustos başı) gelmediler. Kendilerini tekrar aradık. İlgili birimlere ileteceklerini söylediler. Fakat bir haber çıkmadı. Geçenlerde tekrar aradığımızda da dediklerine göre meğer bizi aramışlar ama ulaşamamışlar, bunun üzerine de dosya kapanmış.

Ne yapmalıyız? Tavsiye ve görüşlerinize ihtiyaç var. Teşekkürler...
S
4 yıl
Yeni Bir PC Ne Kadar Elektrik Tüketir?
Merhaba. Benim kasa 600W ve 80+, monitör 16W, hoparlör 2.2W. Ne kadar gelir sizce? En son fazla geldi fatura da merak ettim. Selamlar...
S
4 yıl
Windows 10 2004 uyku moduna geçmiyor
Merhaba. Masaüstü bir PC'm var. Ryzen 5 1600 işlemci kullanıyorum. Bilgisayarım uyku moduna geçmiyor. Güç ayarlarını değiştirmeyi denedim ama işe yaramadı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Edit: Bu arada dün gece bütün usb aletleri çıkardım. Pc uyku moduna girdi. Sonra hepsini tekrar taktım sırayla tekrar uyku moduna girdi. Fakat şimdi uyku moduna yine girmiyor.
S
4 yıl
HP deskjet 2633 Siyah Kartuş Sorunu
Merhaba.

HP deskjet 2633 siyah kartuşa şırınga ile dolum yaptım. Fakat hiçbir şekilde çıktı alamıyorum. Beyaz kağıt geliyor.

Dolumdan önce yazıcıdan birkaç aydır çıktı almıyordum.

Ne yapmam lazım? Teşekkürler

Edit: Biraz bekledikten ve sıcak suda tuttuktan sonra çıktı alabildim fakat şöyle bir sorun var. Siyah mürekkeple yazdırmaya çalıştığımda bir satır normal bir satır dağılmış halde çıktı veriyor. Gri ağırlıklı çıktı almak istediğim zamansa tüm satırlar dağılmış halde. Resimler ekte var.

< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.