A

Er
25 Şubat 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
6 yıl
Superonline devir 7 ay tahaüt
İptal ettirdiğimi düşündüğüm süperonline ı meğerse iptal ettirememişim. Olayın kısa özeti şudur 3 ay bursada fiber kullalandım. Sonra uşak a taşıtmak istedim uşakta fiber altyapı olmadığından dolayı superonline adal ye taşıttım. Sonra işlemin uzamasından dolayı iptal etmek istedim ve iptal ettiğimi düşündüm. Bu işlemler 14 mart 2014 tarihinde oluyor aradan 15 ay geçmiş. Bana geçen hafta mesaj attılar ve 33 tl bir faturam olduğnu öğrendim. Durumu müşteri hizmetleriyle çözemedik. İptal etmek istesem 380 tl gibi bir tutar çıkıyor. 8mbts hızım var adi kullanım 50gb aylık 49 tl faturam var kalan tahaaüt 7 ay. Şu an diyarbakırda askerim ve bunlarla uğraşacak zamanım yok. Devir almak isteyen kişiye helalinden 70 lira verebilirim yeterki kurtulayım.
A
8 yıl
superonline mi devrediyorum
taşındığım yerde fiber altyapı olmadığı için taahhütümü iptal etmek istedim. müşteri hizmetleri yetkilisi devir edebileceğimi söyledi. isteyen arkadaşlara devir işlemini gerçekleştirebilirim. 20mbt 50gb adi kullanımı var her ay 49 lira verdim ve 2 ay kulladım 22 ay taahhütü kaldı
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.