B

Teğmen
16 Şubat 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
45 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
geçen yıl
2-3 Günde 1,5 bar Eksiltiyor ?
Baymak kombim emniyet ventilinden su akıtıyordu. Servis çağırdım bakım yapalım dediler bakım yaptırdım. Genleşme tankının havası bitmiş dediler hava bastılar. Su akıtma yok gayet iyi kullanıyorum. Fakat 2-3 günde bir 1,5 bar su eksiliyor kombi çalışmıyor. Su basarak kullanıyorum. Sorun ne olabilir? Direk nokta daha önceden su basarken çok rahat 2-3 bar'a çıkıyordu. Şimdi basarken vana ne kadar açarsam açayım 2 bara zor geliyor vana yı kapatınca hızlı bir şekilde 1,5 bara düşüyor kesinlikle su akıtmıyor. Durumu çözemedim. Kombinin içinde herhangi bir noktada su bulamadım.
B
2 yıl
İzmir Özel Direksiyon Dersi
İnsan hayatı boyunca öğrenmeye açıktır. Kendimizi ne kadar iyi geliştirebilirsek bir noktada o konu hakkındaki işleri en iyi şekilde yapabiliriz. Bu dünyanın en risk bir şeyi bile olsa eğer ki uzmanından eğitimin alırsanız bu konuda hiçbir sorun yaşamaz, keyifli hale getirebilirsiniz. İşte bu yüzden uzmanından direksiyon dersi almak en doğru karardır.

İyi bir eğitim almaz isek trafiğe çıktığımızda sizlerin nelerin beklediğini neler yaşayabileceğinizi ön göremez ve tahmin edemeyebilirsiniz. O yüzden hayalinizin olduğu o arabayla bir yere gidip gelebilmek duygusu en iyi şekilde yapabilmek için çok önemlidir. En iyi yapabilmek için de ilk adım uzmanında iyi bir Direksiyon dersi almaktadır.

Kadın veya erkek 18 yaşına geldikten sonra sürücü kursuna kayıt olur. Gerekli teorik dersleri aldıktan sonra e-sınav yapılır. Başarılı olanlar direksiyon eğitimine hazırlanır. Direksiyon eğitimi yapılan kişiler direksiyon sınavına girip, başarılı olanlar ehliyet almaya hak kazanırlar. Fakat burada önemli olan ehliyet sahibi olmak değildir, önemli olan iyi bir Direksiyon Dersi alıp iyi sürücü olabilmektedir.

Uzman eğitmeni ile izmir direksiyon dersi eğitimi bu noktada oldukça başarılıdır. Direksiyon dersi ve eğitimi ile ilgili uzman ve deneyim olarak sizlerin karşısındayız. Sizleri en iyi şekilde tecrübelerimizle analiz edip, hayalini kurduğunuz o güzel günlere yetiştirebilmek için sabırsızlanıyoruz.

Unutmamakta fayda var, iyi bir sürücü gerekli direksiyon eğitimini en iyi şekilde almış, trafik kurallarına uyan sürücüdür. Sizler eğer iyi bir sürücü olmak istiyorsanız deneyimlerinizin artması için uzman ve doğru kişiden Direksiyon Dersi almanız son derece önemlidir.

Eğitim alacağınız 2 farklı seçenekte araçlarımız bulunmaktadır;

Otomatik Vites Direksiyon Eğitimi
Manuel Vites Direksiyon Eğitimi
izmir özel direksiyon dersi almayı düşünüyorsanız hemen Berkan hocam ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlerin aklınızdaki soruları en iyi şekilde yanıtlayacak, direksiyon dersi adına sizleri en iyi şekilde bilgilendirecektir.
https://www.izmirdireksiyondersi.com
B
3 yıl
Tüketici Hakları Tarafından Haklı Bulundum. Firma İtiraz Mahkesi Açmış ?
Merhaba,
Tüketici hakları tarafından haklı bulundum. O kadar ki ilgili firma 2 ay beni uğraştırmasına rağmen birde bu karara itiraz etmiş. Savunması da ürünü bana teslim ederken teknik personel tarafından sayfalarca imza atılan klasik malı teslim edildiğine dair kağıt. Hasarsız vs gibi teslim aldım diye içeren kağıt. Dolayısıyla kesinlikle haklıyım bu konuda bana yol gösterecek birilerine ihtiyacım var.
B
4 yıl
20m şerit led nasıl bağlantı olmalıdır?
Merhaba herkese,
yaklaşım 20 metre şerit led'im var. Havuz tavana montajlı kullanıyordum. Fakat sürekli olarak atlantis rgb modülüm bozuldu. Şimdi kendim düzenlemek istiyorum. Daha önceki montajda tüm 5 er metrelik şerit ledlerin birbirine bağlayan kısımları koparılmış. Yanlış hatırlamıyorsam her 5 metrelik şerit ledin 4 tane renkli uçları var. Bu 4 renkleri her 5 metrenin ayrı ayrı olarak rgb modüle bağlamış fakat tabiki inanılmaz bir kargaşa var. Ben bunu sadeleştirmek istiyorum. Trafoda var buarada trafoda sıkıntı yok.

Bu her 5 metrelik şerit ledi birinine nasıl bağlayabilirim?
Bu şerit ledi kontrol edebilecek hangi rgb modülü önerirsiniz ?
B
5 yıl
Asus Notebook Ekran Sorunu
Merhaba arkadaşlar.

Asus k555ln xo367h modeli notebook var ekran ici kırıldı. Yeni ekran sipariş verdim taktım uydu fakat sürekli olarak ekran kırpması sorunu yaşıyorum. Aldığım yer format at düzelir dedi attım hala aynı. Ekran kartını devre dışı bırakırsam sorun düzeliyor, en güncel driver yüklü hala çözemedim yardımcı olabilecek var mı?
B
5 yıl
Asus Notebook Ekran Değişiminden Sonra Görüntünün Gidip Gelmesi
Arkadaşlar merhaba

asus k555ln xo367h pc ekran kırılması oldu. Yeni ekran aldım taktım görüntü var sıkıntı yok. Fakat masaüstünde duruyorken birden ekran kırpıyor. Ekran kartını aygıt yöneticisinden devre dışı bıraktım kırpma kesildi. Sürücüsü güncel bu sorunu nasıl aşabilirim? Ekranda problem yok geliyor bilgisi olan arkadaşlarımın yardımına ihtiyacım var ?
B
5 yıl
Su tesisatı hk
Merhaba arkadaşlar daire tesisatı komple yenilendi. İlk önce banyo kullanımı aktiflendi banyo kullanımı su çok güzeldi basıncı iyiydi. Daha sonrasında mutfak aktiflendi. Aktiflendi derken batarya takıldı borular vs yapılmıştı. Ama ne olduysa banyodaki auyun basıncı çok düştü. Mutfakta su kullanılmıyor olsa bile banyodaki su çok az akıyor. Allah mutfak aç banyoda neredeyse su akmıyor.

Belediyeye söyledim saatin oradan ölçüm yaptılar 4 ün üzerinde çıktı basınc çok iyi dediler.

Yaşayan karşılaşan var mı ?
B
6 yıl
Duvar pütürleri
Merhaba arkadaşlar taşınacağım evin duvarları hep pütürlü bunu ilk önce alçıyla düzleyip sonra boyamı atılıyor düz görünmesi için ?
B
6 yıl
win 10 olup Photoshop CC kullanan var mı?
Merhaba arkadaşlar,

Win 10 64 bit sistemi kullanıyorum. Ne hikmetse photoshop cc 2017 deneme sürümü indirdim. Öncelikle bunu yapmadan komple pcye format attım.

Bu durumda deneme sürümü kurdum yalnız açmak istediğimde;
< Resime gitmek için tıklayın >hatası alıyorum. Format atmadan öncede alıyordum bu istenen dll dosyalarını netten indirip yükledim uygulama düzgün başlatılamadı 0xc000007b. hatası almaya başladım tüm netteki seçenekleri sağladım ama bir türlü düzeltemedim.

Gerçekten bu konuda bana yardımcı olabilecek birileri var mı ? Bu sorun nedir ?
B
6 yıl
Tapu İşlerinden Anlayanlar İçeri
Merhaba arkadaşlar,

ev alma niyetindeyim ama çoğu beğendiğim evler kat irtifakı olarak tapusu geçiyor. Uzun süre araştırmam nedeniyle kat mülkiyeti olunca daha iyi oluyormuş deniliyor.

Bina 40 yıllık oturuluyor yapı kullanım izin belgesi var bu binayı alıp kat mülkiyetine geçirebilir miyim? Binada sadece benim bireysel başvurumla oluyor mu? Yoksa bu kat irtifakından uzak mı durmalıyım?

Adamlar bu tapuyla 10-15 yıl oturuyorlar ne diye böyle kafa karıştırıcı tapular çıkartıyorlar merak doğrusu.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.