M

Yüzbaşı
13 Şubat 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
27 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
3 yıl
Discovery Kanallarının Sesi Çok Yüksek
D-Smart mega paket üyeliği aldim. Herşey çok güzel görünüyor. Ancak Discovery kanallarının sesi aşırı derecede yüksek, öyle ki ses sistemi ne bağlıyken ve ses düzeyi diğer kanallarda normal seviyede iken es kaza Discovery i açtığımda apartman inliyor çocuklar irkiliyor. Bugüne kadar D-Smart nasıl bir ayarlama yapmamış anlamadım. Her iş bizde gelişigüzel işliyor. D-Smart i arayıp ses yüksekliği hakkında şikayetçi olup sesinizi duyuralım.
M
5 yıl
Silinebilir
Silinebilir
M
8 yıl
-LIFE PRO- DISCOVERY'NİN HALEFİ
http://www.youtube.com/watch?v=yCswFCcMfxo
http://www.youtube.com/watch?v=VMUTujaZTHI

http://bluproducts.com/
< Resime gitmek için tıklayın >

Detaylar burada ayrıca fiyatı 299$ olacakmış.
http://bluproducts.com/index.php/life-pro
M
9 yıl
Bilgi Teknolojileri Kurumu aracılığı ile Dsmart iptali.
5 Mart 2011 tarihinde Dsmart a 24 aylık taahhüt vererek hdsmart maxi pakete üye oldum. 24 ay sonunda hd15000 kutuda bana kalacaktı. Altı ay sonra yayınları beğenmeyince üyeliğimi iptal ettirmek istedim yaklaşık 100 tl iptal ücreti istediler. Ancak yayınların hd kalitesinin düşük olduğunu ve iptal işleminde ısrarcı olunca müşteri hizmetleri 2 ay bedava kullanmamı sağladı. 18 inci ayda tekrar iptal ettirmek istedim bu kez 220 tl iptal ücreti istediler bende zaten 6 süre kaldığı için hd kutuda bana kalacağı için beklemek zorunda kaldım. 5 mart 2013 tarihinde 24 aylık taahhütüm biteceği için 28 şubatta dsmartı aradım (size sormadan aboneliğiniz otomatik yenileniyor) iptal için dilekçe ile başvurmam gerektiğini söylediler, daha sonra iptal edileceğini söylediler. Forumda bununla ilgili birçok şikayet görmüştüm. Abonelik bitse dahi insanların kredi kartlarından para çekmeye devam ediyorlardı.BTK ya 3 martta şikayetimi bildirdim 4 marta hemen dsmart aradı ve aboneliğimi iptal etti. ancak dün tv açtığımda mart ayına ait yeni bir fatura düzenlenmiş. Hiç dsmartı 21 mart 2013 te tekrar BTK ya şikayet ettim 22 mart 2013 dsmart düzenlenen faturayı iptal etti ve ben özgürlügüme kavuştum. Hd Kutu bana kaldı bütün dsmart kanalları kapalı normal türksat yayınlarını ve açık hd kanalları izliyorum. BTK ya gönderdiğim dilekçe örneği aşağıdadır belki zor durumda bazı arkadaşlara yardımcı olur. Dsmartsız günler diliyorum.

"***** - İptal edilen aboneliğe tekrar fatura çıkarılması (21/03/2013 23:00:01)
0000 **** *** * numaralı dsmartın 05 Mart 2011 tarihinden itibaren abonesiydim. Sizin aracılığınızda Mart 2013 ayının başında aboneliğimi iptal ettirdim. Müsteri hizmetleri tarafından iptalin gerçekleştiğini ancak ay sonuna kadar sistemleri gereği tv kanallarının açık kalacağını söylediler ben ısrarla tamamen kapatılmasını ve tekrar fatura ödemeyeceğimi beyan ettim ancak müşteri hizmetleri bana iptalin gerçekleştiğini ve tekrar fatura düzenlenmeyeceğini belirtildi. 24 aylık taahhüdüm sırasında faturalarımı tam ve eksiksiz ödememe rağmen 32,00 TL tutarında 25. bir faturanın daha düzenlendiğini müşteri hizmetlerinden öğrendim. Faturanın haksız ve mevcut yasal mevzuata aykırı olduğunu fatura kesilse bile en fazla 5 günlük fatura kesebileceklerini müşteri hizmetlerine ilettim, sadece şikayet olarak alabileceklerini söylediler başka bir şey yapamayacakların ilettiler. Dsmart tarafında 0000 **** *** * nolu aboneliğime düzenlenen faturanın iptalini veya 5 günlük olarak tekrar düzenlenmesini istiyorum.
Teşekkürler.

İlgili Abone, Hizmet veya Telefon Numarası :
0000 **** *** *"
M
10 yıl
x5 ve radyo ikilemi
Gün geçmiyordu yerli ve yabancı forumlarda yen bir rom çıkmasın, açıkçası ben bu rom enflasyonundan bıkmış durumdayım. Üstelik bu custom romlar, orjinal romdaki bir sorunu çözerken beraberinde 3-5 sorunuda birlikte geliyor. Biz kullanıcılar da bir sorunumuzu çözdüğümüze sevinemeden daha büyük sorunlarla başbaşa kalıyoruz. En kötüsüdü bazen telefon kullanılmaz duruma gelebiliyor. Ben yeni romların çıkmasına kesinlikle karşı değilim ama yeterince test edilmeden sunulan romlar hiç de iyi sonuçlar doğurmuyor.

Forumda şöyle bir geriye doğru gidin bir bakın amma rom eskitmişiz. Ama hiç biri kalıcı olmamış. Neredeyse bütün romları denedim (dzo nun ics i dahil) ama genelde birkaç gün sonra sonuç hüsran, resetlemeler, donmalar, çalışmayan uygulamalar vb. sorunlar...

Benim şöyle bir önerim olacak, B528 romu şu ana kadarki en stabil rom tek eksiği donanımsal radyonun çalışmaması, bence bu işten anlayan arkadaşlar suya sabuna dokunmadan bu romda sadece radyoyu çalıştırsınlar yeterli. Şu ana kadar bunu kimse yapamadı, sanırım u8800pro nun radyo apk sı bizim telde çalıştırılamazmı nerdeyse herşeyleri aynı. (honor un radyosuda denenebilir)

Yeniden kernel yazan veya modifiye edebilen bir çok kişi varken bu konuda hiç bir çalışma yok. Türkcell in T20 telefonuna bile 2.3.5 romunda artık radyo çalıştırılabiliyorken x5 te çalışmaması biraz garibime gidiyor doğrusu. x5 telimde b528 2.3.5 romunda donanımsal radyoyu göremeden ölürsem gözü açık giderim. Benimle aynı fikirde olanların veya olmayanların yorumlarını bekliyorum.
M
11 yıl
INCA IMP-56HD KULLANANLAR
IMP-56HD çok güzel bu cihazdan almayı düşünüyorum. Donanımhaberden detaylı bir inceleme bekliyordum Mesut Çevik üstadımız sesimizi duyarmı bilmiyorum. İnca herhalde test ürününü gördermedi diye düşünüyorum. Bu ürünü kullananlar varsa artılarını ve eksilerini paylaşırlarsa çok memnun oluruz. Bi de içinde hangi marka harddisk var yoksa biz sonra mı ekliyoruz?
< Resime gitmek için tıklayın >
M
11 yıl
IPTV HD Mİ DSMART HD Mİ
ip tv nin mi hd kalitesi yoksa dsmartın hd kalitesi daha iyi, kararsız kaldım. yardımcı olacak arkadaslara şimdiden teşekkürler...
M
11 yıl
hd uydu alıcı fiyatları
arkadaşlar ben full hd televizyonumda kullanmak için hd uydu alıcı almak istiyorum. ancak biraz piyasa araştırması yaptım fiyatları yüksek çok yüksek bence fiyatlar ne zaman düşer daha ne kadar beklemeliyim. Hatırlarsanız ilk digital uydular çıktığındada çok pahalıydı. Yorumlarınızı bekliyorum.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.