K

Yüzbaşı
24 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
43 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
K
11 yıl
5 Yıl boyunca şifrem kullanıcı adımdı
Bugün değiştirdim. Bir yakın arkadaşımın hesabıma girmesi dışında bir vukuat olmadı 5 yılda.
K
11 yıl
İstanbul Avrupa Yakasında 3DS Deneyebilceğim Yer
Son gördüğünüz de hangi oyun ile denettiklerini de yazarsanız sevinirim. Forum Marmara'da varmış ancak bana ters kalıyor ulaşımı Şişli civarında bir yer olursa işime gelir.
K
12 yıl
O rly? ve Bbir Çok İnternet Efsanesinin Çıkış Hikayesi
Know your meme adlı bir ekip internette bugüne kadar gelmiş geçmiş efsanelerin yani 'meme' lerin nasıl ortaya çıktığına dair eğlenceli videolar hazırlıyor. Özellikle bunların ortaya çıkış zamanlarına yetişememişler için muhteşem bir kaynak. Zaten çoğunun 4chan çıkışlı olduğunu biliyoruz ama asıl güzel olan 4chan'a düşme hikayeleri.

Öncelikle o rly?
Videoyu izlemek için tıklayınız


Bakış atan meşhur fare
Anlamsız cümleler içeren kedi resimleri
Fail
Rickroll (never gonna give you up)
All your base are belong to us
Boxxy

Ve daha fazlası:
http://knowyourmeme.com
http://www.youtube.com/show?p=kYuT4_BrQHU&s=2007
K
12 yıl
Asıl üzücü olan unutulmak
13 Eylülde kaybedilenler bu günü tüm yıl boyunca bekledi ama biz hiçbir şey yapamadık Modlar bizden daha iyi organize oldular ve tüm konularımız kitlendi 2-3-4 yıllık üyeler sanki fake hesapmış gibi hunharca banlandıEğer akşama doğru gerçek bir saldırı planı yoksa bugün 13 Eylül'de düşenler bir kez daha öldüler. Konu dışında 13 eylül müzesi açılsın buruk bir teselli olur belki kalanlara.
Hani bugün troll'lük serbest olcaktı moderasyon daha insaflı davrancaktı hani ha hani
K
13 yıl
Kız mı ne kızı ?
K
13 yıl
Rusya 5 tane kangala saldırırsa ne olur?
Neden anlamıyorum ama sürekli bir kıyaslama savaştırma dürtüsü içindeyiz. Eğitim sistemimizdeki savaşlar tarihinden ibaret olan tarih derslerinden mi kaynaklanıyor. Doğduğumuzdan beri herkes bize düşman tanıtıldığı için mi böyle. Açıkçası nedenini anlayamasam da biliyorum ki onlarca insan oturmuş bu tarz şeyleri hala tartışabiliyorsa gerçekten bir sorun var demektir.

Herkes niye böyle bir konu açtığımı az çok tahmin edebiliyor. O yüzden çokta uzatmanın bir anlamı yok. Bir an aklıma geldi paylaşmak istedim. İnsanlara bir şeyler düşündürebildiysek ne mutlu. Bu arada forum espirileri yapmaya meraklı arkadaşlar için ankete gerekli şıkları ekledim ekstra post atmanıza gerek yok.
K
13 yıl
?
K
15 yıl
£ görevlerinden 11lv stable purifcation göreni tam beceremdim yardim
arkadaslar 'stable purification' questini aliyorum dahah sonra 10 tane 11lv yarigi öldürüorum sonra 5 tabede bir şey toplıcakmişim amma bunu hangi yaratiktan yada cikani yada neler yapcağımı bilemiyorum lütfen yardim edin!!
K
15 yıl
Imbue çok önemli mi?(El yakma)
Arkadaşlar şu anda 35 level nuker karakterim var.Force ailesindeki tüm masteryleri 30'da(cold,light,fire)
şu anda el yakmam light ama sorduğum oyuncular keşke fire seçseydin diyorlar.Şimdi ben yüksek levela ulaştığımda bu elyakmanın light olmasının bana zararı olur mu yok yakınken dönüm mi?Yoksa el yakma çok önemli bir faktör değil mi?

Teşekkürler.
K
15 yıl
Castle Shield & Fire Wall
Herkese iyi günler;
Nuker karekter kasıyorum.Bu iki skill de kağıt üzerinde çok iyi duruyor.
Castle Shiedin son kitabı lvl 1 408 FizikselSavunma;ikicin kitabı ise br arttırıyor(ki bu gayet hoş)(Nukerler için genelde açın diyorlar ben de açmayı düşünüyorum peki nereye kadar uplancak?Bicheon mastery buna paralel olarak artacak nerde durulmalı?)
Fire Wall ise son kitabunda 6 K ya yakın HP engeller yazıyor.(Rehper gereksiz demiş ama kağıt üzerinde hala iyi görünüyor.)
Bu skiller işe yarar mı yoksa sadece kağıt üzerinde mi sağlam görünmektedir?

Bir küçük sorum daha var int charlar için sword komboları işe yarar mı?

Pve den ziyade pvp için soruyorum ona göre cevaplarsanız sevinirim.
Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.