G

Binbaşı
18 Nisan 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
37 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
G
4 yıl
YAN YOLDAN ANA YOLA DALANLAR....
Ehliyet alırken oğretmediler mi bilmiyorum, öncelik ana yolda ilerleyen araca aittir. Frene basmadan yan yoldan anayola girenler ve yan yoldan burnunu sokup bekleyenler lütfen dikkat ediniz.
G
5 yıl
Arıza ve Çözümü
Aracınızla ilgili başınızdan geçen sorunları ve kısa olarak çözümünü, nedenini bu konu başlığında yazarsak güzel bir kaynak olur diye düşündüm.

Örnek:
Sorun: Kendiliğinden lpg'den benzine geçme.
Nedeni: Lpg şamandıra arızası, map sensörü arızası, pis yakıt.

Sorun: Gaz yememe
Çözüm: Gaz kelebek sensörü değişimi.
G
5 yıl
Haksız yere kesilen trafik cezası
Bugün araç muayenemin son günüydü ve muayene yenilemeye gidiyordum. Ruhsatta yazan bitiş tarihi 14.11.2016 olmasına rağmen trafik polisi ceza kesti. Gerekçesi de kendi sistemlerinde muayenenin süresinin bitmiş gözükmesiymiş ve ruhsattaki tarihte oynama olmasıymış. Tüvtürk elemanının tarihde düzeltme yaptığını söyledim inanmadı, güya kendim yapmışım. Tüvtürk'ten gelen muayene bitiş süresini gösteren sms'i gösterdim, kabul etmedi. Memura şimdi muayeneye gidiyorum diyorum "nereden bileyim doğru söylediğini" diyor. Telefonuma gelen bugün tarihli muayene randevu sms'ini gösterdim, yine de kesti cezayı. Tüvtürk'den belge aldım itiraz edeceğim. İl içindeki herhangi bir mahkemeye başvurabilir miyim?
G
6 yıl
Bulaşık makinası kapalıyken, çalışırken alttan su kaçırıyor.
Sorun ne olabilir, nerelere bakmak lazım?
G
6 yıl
Laptop Ekranım Bozuldu.
http://i.hizliresim.com/ljOp8X.jpg
Bilgisayarı açtığımda resimdeki ekranla karşılaştım. Dört yaşındaki kızım bilgisayarı açtığında resimdeki gibi olduğunu söyledi. Sıkıştırdım, çapraz sorguya aldim, kendisinin yapmadığı kanısına vardım. Çatlak gözüküyor ama elimle kontrol ettiğimde yüzeyde çatlak yok. PC garanti süresi dolmadı. Şimdi size sorum; Böyle bir arıza kendi kendine olabilir mi? Olabilirse garanti kapsamında yaptırmaya calisicam.
G
7 yıl
Wordpress'de kategori altında sayfa oluşturmak.
Wordpress'de birincil menü sayfa gibi çalışacak kategori nasıl oluştururum acaba? Ya da birincil menü sayfa oluşturduğumda sayfa adı hem menüde hem de açılan sayfanın başlığında gözüküyor. Bu içerikteki başlığı nasıl farklı yaparım?
G
7 yıl
İspanya'da Otomotiv Bayilerine Ceza! (Darısı Başımıza)
İspanya'da Otomotiv Bayilerine Ceza

İspanya Rekabet Kurulu, 2013 Eylül ayında açılan bir soruşturma sonrasında aralarında gizlice anlaşıp sabit fiyat belirleyerek haksız rekabete neden oldukları gerekçesiyle 95'i satış bayisi, 4'ü dernek olmak üzere, 99 işletme ve kuruma 41 milyon 130 bin avro para cezası verildiğini duyurdu.
Haksız rekabete neden olarak, otomotiv sektöründe kartel oluşturmak suçlamasıyla başlatılan soruşturmanın tamamlanmasın ardından Rekabet Kurulundan yapılan yazılı açıklamada, 2006-2013 yılları arasında Audi, Volkswagen ve Seat marka araçların satışında aralarında anlaştıkları belirlenen 99 işletme ve kurumun gizli bir şekilde ticari şartları, en düşük indirimleri ve en yüksek satış bedellerini aralarında belirlediklerinin tespit edildiğini bildirdi.
En yüksek ceza 2 milyon 873 bin avro ile Madrid'deki bir araç satış bayisine verilirken, toplamda 41 milyon 130 bin avroluk ceza, İspanya'da şuana kadar otomotiv sektöründe verilen en yüksek ceza oldu.
Kaynak:http://beyazgazete.com/haber/2015/6/5/ispanya-da-otomotiv-bayilerine-ceza-2723911.html
G
8 yıl
500 TL civarı HTC, LG, NOKIA, SAMSUNG
*HTC Windows Phone 8S
*LG Optimus L5 II E460
*Nokia X
*Nokia Lumia 620
*Samsung Galaxy Trend Plus S7580
*Nokia Lumia 520
*Samsung Galaxy Ace 2 i8160
Arkadaşlar yukarıdakilerden önerebileceğiniz telefonu nedenleriyle beraber yazarsanız sevinirim. Şu an birinci sırada HTC var kafamda...
G
8 yıl
Subap (külbültör) kapağı yağ kaçağı
Subap (külbültör) kapağından yağ kaçırıyor. Contası değişti sorun devam ediyor. Usta subap kapağı değişecek dedi. Kapağın fiyatı 300TL. Sıvı contayla vs. yapıştırılamaz mı?
G
8 yıl
Technics RP-DJ1210 için kulaklık amfisi mi, ses kartı mı?
Technics RP-DJ1210 kulaklığımı Creative x-fi xtreme gamer ses kartımla kullanıyorum. Fiio E11 kulaklıklık amfisi alsam daha iyi ses alabilir miyim, değer mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.