S

Binbaşı
07 Şubat 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
293 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
S
5 ay
Helldivers 2 - Türk DH Topluluğu - LFG
Merhaba arkadaşlar,


Donanımhaber, Helldivers 2 topluluğunu kurmuş bulunmaktayız. Bir çok kişi co-op ekip arkadaşı bulamamaktan dolayı, ya oyundan sıkılıyor yada keyif alamıyor. Bunlara çözüm olabilmek adına bir oluşum kurmak istedik :)


Katılım sağlamak için bana ufak bir kendinizi açıklayan yazıyla birlikte PSN ID'nizi pm olarak atmanız yeterli olacaktır.


Saygı kurallarına sadık kalarak, birlikte keyifli oyun deneyimi geçiririz umarım :)
Dilerseniz discord kanalımıza'da aşağıdaki linkden katılım sağlayabilirsiniz.

https://discord.com/invite/fBdCxAfFV9
S
2 yıl
Perfect Fire Destiny2 Clan
Destiny klanimiz icin uye alimlari basladi, akli basinda olan herkese kapimiz aciktir.

Uzun suredir birlikte oyun oynadigimiz ekibimizde yeni arkadaslar gormek guzel olacak :)

İletisim icin pm yada psn:chnuzun dan iletisim kurabilirsiniz
S
9 yıl
Mailbox Kapanıyor
Bir efsane daha, yaptığı yeniliklerin yayılması sonucu olarak eski popülerliğini kaybetti ve şimdi de kapanıyor. Sıra beklediğimiz günleri hatırladım ya la!

26 Şubat 2016'dan sonra hizmet verilmeyecekmiş.

Gelen mailin İngilizce metni aşağıdaki gibidir.


quote:

It's with heavy hearts that we let you know Mailbox will shut down on February 26, 2016.

Mailbox ignited a shift in mobile email and many of its innovations are now ubiquitous across the industry. It’s been a great journey, and we’re proud of this impact and grateful to the community that helped make it possible.

When the Mailbox team joined Dropbox in 2013, we shared a passion for simplifying the way people work together. And solving the email problem seemed like a strong complement to the challenges Dropbox was already tackling.

But as we’ve increased our focus on collaboration, we realized there’s only so much an email app can do to fundamentally improve email. We’ve come to believe that the best way for us to improve people’s productivity going forward is to streamline the workflows that generate so much email in the first place.

We know saying goodbye to Mailbox will be hard for many. To help make the transition to a new email client easier, we’ve created guides and export tools. For more information about how we’ll be winding down Mailbox, please visit the Mailbox website.

Thank you to everyone who helped bring Mailbox to life, whether by spreading the word, letting us know what you liked (and didn’t like), or simply using the product. You taught us so much, and we’re deeply grateful.

—The Mailbox Team
S
11 yıl
Tavsiye ricası
Son zamanlarda düşünmemem gerken şeyleri çok düşünüyorum, çok fazla canımı sıkıyorum. İnsanların bi çeşit sorunlu olduğu dönemler vardır, siz bunları düşünmemek için neler yapıyorsunuz ?

Ciddi soruyorum arkadaşlar ?
S
11 yıl
otobüs seferleri hakkında acil soru lütfen yardım
Beyler ümraniye son durak yada çarşıdan gece 03:00 da otobüs ya da minibüs varmı ? altunizade ve civarına bilen varmı acil lazım
S
11 yıl
Bin bir surat kız :)
S
11 yıl
En Yetenekli Kadın Sürücü Nasıl Olur Örneği
Beyler hala şoktayım la nasıl yaptı bunu ?

Videoyu izlemek için tıklayınız
S
11 yıl
Ablamız Hastaneye Kadar Dişini Sıkamadı
Ula sabah sabah ne güldüm buna :D

Videoyu izlemek için tıklayınız
S
11 yıl
Beyler İftara Kadar Güleceksiniz!
S
11 yıl
Kızların Yapmaya Çalıştığı Mimikler Beyler Yeni video Geldi
Bir önceki videosundan da tanıdığımız "Nelly Karpova" yine bizi etkilemeyi başarıyor. Mimiklerinin yeterli olmadığını görmüş ki bu sefer bütün vücut hatlarını ön plana koymuş. Artık ne tür bir yerlerden teklif almak istiyorsa umarım bu sefer istediğine ulaşır.
Videoyu izlemek için tıklayınız
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.