D

Yüzbaşı
02 Şubat 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
30 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
5 yıl
TC Kimlik Numarası belirtilmemiş gümrüklü kargo?
İyi günler, kargom UKİM'e gelmiş ve gümrük bedelleri hesaplanmış, son olarak da "torbaya geliş kaydı yapıldı" şeklinde güncelleme yapılmış, bildiğim kadarıyla artık gümrüklü paketlerde TC Kimlik Numarası beyan edilmesi zorunlu, faturada veya pakette yazılı olması gerek lakin ben satın aldığım yere herhangi bir bilgi vermedim ve bu bilgi beyan edilmedi, ben kargoyu almaya gittiğimde sorun çıkar mı?
D
6 yıl
TİP-5 saha dolabından fiber çektirme?
Merhabalar, TİP-5 saha dolabı tam olarak nedir? 1-2 yerden sorgulama yaptım FTTC sistem dediler, (saha dolabına kadar fiber geliyormuş) buradan binaya kadar fiber çektirilebilir mi? Ne yapılması gerek?

Not: Saha dolabına 25-30 metre uzaklıkta bina.

Teşekkürler.
D
7 yıl
SİLİNEBİLİR
Hallettim
D
8 yıl
PTTmatik parayı yuttu
Beyler ininal adlı ön ödeme kartını kullananlar bilir pttmatik'ten para yükleme geldi 2 kere sorunsuz karta para yatırdım. Tekrar lazım oldu ayın 14'ünde yani pazar günü ptt kapalı olduğu için pttmatik'ten yatırayım dedim fakat parayı sayıp pttmatik onayladıktan sonra işleminiz şu anda gerçekleştirilemiyor diyip kartımı verdi fakat parayı vermedi para hesaba da geçmemiş. Duyduğuma göre para sayımı yapıldıktan sonra başvurursan para geri alınabiliyomuş. Çol uzattım ama parayı geri alabilirim dimi? Şimdiden teşekkürler.
D
9 yıl
XBOX Live GTA IV content corrupted sorunu
Evet beyler %80 gibi download kendiliğinden gidiyor Options'tan Storage'a gelip bakınca GTA IV yazısının yanında uyarı işareti oluyor corrupted yazıyor satın aldığımızı oynatmıyor.
D
9 yıl
Xbox 360 ses alma?
Beyler dediklerine göre koca TV'yi işgal ediyomuşum aşağıdaki fotodaki eski monitorü kullanacağım ama sadece görüntü verdiğinden ses alamıyorum. 2+1 hoparlöre vs. bağlayamaz mıyım xboxu?
< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.