B

Yüzbaşı
25 Ocak 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
63 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
B
5 yıl
İSTANBUL TUTTUĞUM BALIKLARI SATABİLİR MİYİM?
Öğrenciyim bu şehirde yurtta kaldıgım için kendim pişirip yiyemem verebileceğim kimsede yok bu tuttuğum balıkları sizce balıkçılara satabilir miyim? Kazanç kapısı olarak bakmıyorum ama çöpe felan da gitsin istemem balık tutmayı da aşırı seviyorum sizce ne yapabilirim?
B
5 yıl
KUŞTEPE NASIL BIR YER ?
Arkadaslar bu semt nasil bir yer internette yazilanlar gibi mi yoksa degisti mi bu semtte yurtta kalicam ikinci ogretim okuyorum aksam 9 dan sonra felan nasil yerdir?

Trolleyecek arkadaslar uzak dursun lütfen.
B
5 yıl
### İST. BİLİM ÜNİVERSİTESİ 2016 ###
Bilim üniversitesini kazanan arkadaşlar varsa konu altında toplanalım
B
6 yıl
İNŞAAT YAPIMI MALİYETLERİ
arkadaşlar 2016 inşaat maliyeti arttımı 3 kat 3 daire....* veye 3 kat 6 daire kaça maliyet yaparız yada sizlere soruyorum antalya kepezde arsa almak istiyorum sizde nasıl olur prim yaparmı
B
6 yıl
Teknoloji sitelerine telefon nasıl geliyor
Arkadaşalar donanım haber olsun, diğer bu tarz sitelere de telefon geliyor, inceliyorlar bu telefonlar onlara nasıl geliyor ve onlarda mı kalıyor merak ettiğim bir konu?
B
6 yıl
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun.
BAŞTA ULU ÖNDER MUSTAFA KEMAL ATATÜRK OLMAK ÜZERE, BÜTÜN DÜNYA ÇOCUKLARININ ÇOCUK BAYRAMINI KUTLARIM. BİZDEKİ SONRAKİ ÇOCUKLARIMIZINDA HER

TÜRLÜ ZORLUK VE MÜCADELEYE RAĞMEN BU BAYRAMI YAŞATIRLAR VE KUTLAMAYA DEVAM EDERLER.

Bütün forumda olan olmayan arkadaşların bu güzel gününü kutlarım. Bayramımız kutlu olsun.

Çocuk sevgisi insan sevgisi için bir ihtiyaçtır.

Mustafa Kemal Atatürk.

< Resime gitmek için tıklayın >
B
6 yıl
AVM İSİM ÖNERİLERİ
Evet arkadaşlar. Avm isim önerilerine ihtiyacım var önerilerinizi bekliyorum?

Edit: Avm açmıyorum isim yarısmasına katılıcam bu yüzden öneri istedim.
B
6 yıl
LYS GİRMELİ MİYİM?
Ygs 2 den vakıf üniversitesi istiyorum ancak lisede de MF ( fen dersleri) görmemiştim sıralamamı da öne çekmek istiyorum sizce edebiyat- sosyal bilgiler ve MF de girmeli miyim yani çok bir şey bilmiyorum ama yada girmeyip öylece kalsa mı?
B
6 yıl
Adıma ek isim eklemek istiyorum, dilekçe davası
Evet reşit birisi olarak ikinci ismimi almak istiyorum nufüs kağıdıma bununla ilgili biraz araştırma yaptım ancak eskiye dayalı hepsi nasıl yapabiliriz ?
Ücreti nedir veya uzun bir süreç mi nasıl olur?
B
6 yıl
Sokak eşkiyaları-pislikleri
Cadde üzerinde marketten çıktım 2 adım attım karşımdan gelen 6-7 kişilik tanımadıgım it kopuk denilen cinslerden önümü kapattılar hareket çekiyolar sağ gidiyorum sola gidiyorum yol vermiyolar , en son omuzu vurarak geçtim, arkamdan; Napıyosun sen lan dediler ufak bi döndüm arkamı ağzımı açmadan uzaklaştım hemen

Bu nedir kardeşim ya cadde üzerinde yolda bile yürüyemez hale geldik, yeter artık ya bugün benim başıma gelen yarın başkasına gelir kurtuluş mu yok mu bunlardan her seferinde dönüp gidicez mi
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.