R

Çavuş
21 Ekim 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
13 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
8 yıl
Tavsiye Ekran Kartı
600w güç kaynağı olan masaüstü bilgisayarım , üzerinde ekran kartı
takılıyken başlamıyor , model HD7750-1GD5 ,
başlarsa bile 8 dakika içinde kapanıyor. Servise yolladım ve geri geldi , herhangi bir sorun tespit edemediler. Anakart P8Z77-V. Bütçe 450 lira , ekran kartı tavsiye eder misiniz?
R
10 yıl
Sanal saraydan aldığım key sorunlu çıktı[yeni key + oyun hediye ettiler]
Bu sabah çok rahat bi şekilde battlefield 3 oynarken şimdi geldiğimde origin hesabımda battlefield 3 yok. battlefieldp0203R122 adlı oyunu aktive etmem gerektiğini söylüyor var mıdır bi çözümü
R
12 yıl
Ps3 online sorunu?????
Öncelikle herkese iyi günler :D

Ben bundan bi kaç ay evvel gaayet rahat bi şekilde oyunlarımı multiplayer üzerinden oynayabiliyordum.Bi kaç ay single player oyunlara takıldım sonra cod blackopsla online a döneyim dedim ama online da bi sorun vardı servera bağlanıyo 5 dk arayıp bi oyun buluyo. Eger oyundan atmazsa aşırı laglı bi oyun oynuyorum ama genelde 5 dk sonra da atıyor.

Aynı sorun AC brotherhodd dada var servera bağlanırken hata veriyo oyun bi kaç haftadır elimde sadece 1 kere bağlanabildim bunun çzümü nedir ?? tam giriyorum level 1 fln yazıyo an error ..... fln yazıp atıyp beni oyundan ps store a girebiliyorum dl yapabiliyorum ama AC multiplayer çalışmıyor . BUnun çözümü nedir ??
R
12 yıl
Görev sorunsalı
Campaign i bitirdim yaptığım görevlerde 25/26 yazıyor fakat warfield portraidi açmak için 29 görev bitirmem lazım bu nasıl olabilir??
R
12 yıl
icuuc44.dll
oyunu oynayan arkadaşlardan birisi bana bu .dll yi yollabilir mi oyun hata veriyo
R
13 yıl
Account suspended
dün oyunu oynarken dc verdi accountuma girmeye çlştım yanlış pw dedi.Battle neten denedim yine aynı hata .Eyvah hesap gidiyo diye düşünüp hemen gizli sorunla şifremi değiştirdim ve accountum suspended oldu duration :24 hours diyo 24 saat sonra geçermi??
bunu nasıl düzeltebilirim?
R
13 yıl
KillZone 2 Clan
DH de birçok KZ2 oyuncusu var fakat hiç clanımız yok :( . KZ2 oynayan birkaç kişi toplanıp bir DH clanı kuralım .
İlgilenenler lütfen cvap yazsın
Üyeler:
Yunisher
canozgur
zua_TR
_ps3Slim_
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.