Galatasaray'ın maçı var diye(bayan basket)marmarayla kazlıçeşmeye geçiyim dedim baktım ellerinde arabistan bayraklarıyla gezen peçeli uzun sakallı adamlar bedava otobüslerle(görevli yazılı) kazlıçeşöe meydanına doluşturulmuş.Sebebi kutlu doğum haftasıymış.Ellerde r4bia filan.Arkadaş tamam biz de müslümanız ama kendimi arap ülkesinde zannettim ne çirkin bir görüntüydü ya.Ben o insanların miting gibi meydana doldurulmasında art niyet ararım. |