O

Teğmen
25 Aralık 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
46 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
O
geçen ay
ASUS ROG ZEPHYRUS G14 SES PROBLEMİ
Merhabalar,
Cihazı yeni aldım gerekli kurulum ve güncellemeleri yapmama rağmen cihazın sesi sadece twiter hoparlörden geliyor. Diğer bas hoparlörlerden ses gelmiyor. Dolby access, Realtek audio ve Al Noise cancelling output (Asus utility) yüklü. Kulaklık kullanıldığında ses normal olarak geliyor.
Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
O
4 yıl
PYTHON SORUSU YARDIM LÜTFEN
Merhaba Arkadaşlar Python 3 ile ilgili çalışıyorum.Takıldığım yapamadığım bir kaç problem varYardımcı olacak Arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
O
4 yıl
2 Kapalı Devre Sorusu
< Resime gitmek için tıklayın >


Arkadaşlar bu konu hakkında bilgi sahibi olan var mı?
O
5 yıl
Opamp Kazancı sorusu
Sadece 4 adet 1 kΩ’luk direnç ve 5 V’luk giriş gerilimi kullanarak akım kazancı 2 ve gerilim kazancı– 3 olan op-amplı devreyi tasarlayıp gerilim ve akım kazançlarını ölçerek belirleyiniz.

Gerilim kazancı AV=-(RF/Rİ) feedback direnci/ giriş direnci bulunabilir..

Sorum Akım kazancı nasıl bulunur?
O
6 yıl
Matlab Guide Sorusu
Arkadaşlar Matlab Guide Girilen bir Sembolik ifadenin fonksiyonun x'e göre göre türev ve integralini hesaplamasını istiyorum.Fakat Editine girdiğim fonksiyonu türev ve integralini hesaplatamıyorum.
Push button--Callback kodu:
sym x;
a=get(handles.edit1,'string');
set(handles.edit2,'string',diff(a));
set(handles.edit3,'string',int(a,x));

Yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.< Resime gitmek için tıklayın >
O
9 yıl
Ağ adresi alınıyor hatası
İş yerinde kullandığım masaüstü bilgisayarı kablo ile internete bağladığım zaman ağ adresi alınıyor diyor fakat internete bağlanmıyor.Sorunun kasa da olduğunu düşünüp kasayı eve getirdim evde kablodan nete bağlandığımda internete bağlanıyor.İş yerimde başka bilgisayarlarla aynı kablodan internete bağlanabiliyorum.Fakat kullandığım masaüstü iş yerinde internete bağlanmıyor.Sorun sizce nedir?Değerli görüşlerinizi bekliyorum...
O
9 yıl
Odamın Tavanı rutubet oldu.Tavsiyeleriniz nedir?
Arkadaşlar şuan oturduğum daire en üst katta ve Evin çatısı yok.Yağan yağmurlar yüzünden odamın tavanı küf ve rutubet oldu.Kiracı olduğum ve durumumda çok iyi olmadığı için badana yaptıramıyorum.Bu kışı atlatıcak kadar çözümlerinizi bekliyorum.
O
9 yıl
A-101 MARKETİN SATTIĞI LG LED TV HAKKINDA Kİ GÖRÜŞLERİNİZ
Arkadaşlar A-101 mağazasının şuan satışa sunduğu LG ' nin M2631D-PZ model Led TV' si 26" boyutunda fiyatı 529 lira.Siz olsaydınız bu fiyata bu boyutta ki tv' yi alırmıydınız.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.