N

Teğmen
17 Aralık 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
27 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
N
8 yıl
Diablo 3 Team DeathMach
Arkadaşlar yıllar önce blizzard ın bize söz verdiği team dm iptalmi edildi yani hiç çıkmayacakmı yada pvp ne oldu ne olacak ?? çıkma ihtimali varsada neden saldırmıyoruz biz blizzard a saygılar..
N
9 yıl
Expansion pack 168 yeni item !
Expansion packle gelicek yeni itemların listesine rastladım ve sizlerle paylaşmak istedim , güzel şeyler var gibi bakalım..
< Resime gitmek için tıklayın >
N
9 yıl
Reaper of Souls yeni bilgiler sızdı!!!
İngilizceniz varsa neredeyse patch hakkında bayağı bir bilgi var leader sistemi clan oluşumları itemlar vs , yeni item pasif efectlere inanayamıcaksınız yakında kendi imkanlarımla türkçeye çevirmeye çalışacağım.

http://www.diablofans.com/news/2019-spoilers-ahead-diablo-iii-expansion-reaper-of-souls-datamining-post-bosses-game-modes-clans-ladders-and-more/

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=d23yDURAtHo
Diablo III - Reaper of Souls - Mini Crusader Ability Preview

http://www.diablofans.com/news/2019-spoilers-ahead-diablo-iii-expansion-reaper-of-souls-datamining-post-bosses-game-modes-clans-ladders-and-more/Şu linkede bir bakın !!!!!!!!http://diablo3x.com/
N
9 yıl
Reaper of Souls'a hazırlık !!
Evet arkadaşlar malumunuz Diablo III ek paketi olan Reaper of Souls yolda.. Benim şahsi görüşüm tek class gelmesi ve pvp'ye dair bir bilgi olmaması dışında herşey güzel , galiba diablo kurtuluyor, ve gene bizleri Bilgisayar başına oturtmayı başarıyor , ömrüde uzuyor "şahsi görüşüm olarak"..

Şimdi ek paket olunca dengeler ne olacak ?
*Altın fiyatları ne olacak ? Şu an altın ucuzken alınmalımı yoksa alınmamalımı :) badanalamalımı
*Hangi gem lerin fiyatları artacak yada düşüşe geçicek ?
*Şu an Üzerimizdeki olan itemların değeri düşecekmi, ki bu kesin , yahut satıp yatırımmı yapmalıyız ?
*Demonic essencelerle craftladığımız accaount bound itemlar , şu an yada ek paket geldikten sonra craftladıklarımızla arasında bir fark olucakmı , ona göre demonic essence stoklanır yada craftlanmaya devam eder..

Daha aklıma gelmeyen yada ekstra katmak istediğiniz birşey varsa yazalım

Burda bilgi ve fikir sahibi arkadaşlarla konuyu tartışalım istiyorum , herkesin yararına olsun çünkü belli bir noktaya getirdiğimiz emek sarfettiğimiz class ların sok değişim geçirmeleri olucak diye düşünüyorum. sonra ise hazır olup takım savaşları içersinde bulucaz kendimizi yüksek ihtimal.....
Saygılar.
N
9 yıl
Yapmış olduğum yaratık heykelini cüzzi bir fiyata satmak istiyorum
Tatile çıkabilmek için :) malzeme parasınıda çıkarsam yeter cinsinden bir satış yapmak istiyorum yada isteğe görede heykel yapabilirim ilgilenenler özelden yada konuya mesaj atabilirler saygılar...
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
N
10 yıl
Yeni patch hakkında !
Arkadaşlar duyduğum bir söylenti sadece altını çizdim yeni patchle beraber setlerde extra bonus özellik vermicekmiş yada değişcekmiş battlenettede itemlarda silinmiş çoğu şey doğrumudur ?
N
10 yıl
Diablonun filmi çıksa ?
Düşünsenize arkadaşlar diablonun filmi çıktığını yada cinamatic trailerındaki gibi animasyon filmi olduğunu , nasıl efsane birşey olurdu tahmin edin wow un yapılmaya başlandı Duncan Jones yönetmenliğinde.. Söyle bide karakterlerin originleri felan olurdu monk origin x-men modunda konu zaten filmi yapılmaya çok musait ve kapsamlı.

Hoş diceksiniz oyununu 10 yılda çıkartamayan adam gibi yapamayan firma filmi nasıl yapıcak orasını bende bilemedim saygılar...
N
10 yıl
Wowpazar dan Diablo 3 PVP - Bir Milyar (1.000.000.000) Gold Ödüllü Turnuva
N
10 yıl
Diablo 3 Fight Club
Arkadaşlar malumunuz 1.0.7 patch yaklaşmakta , ve çoğumuzun beklediği pvp modu istediğimiz tarzda olmak üzere rafa kaldırılmış durumda ki ben umutluyum iyi birşeyler cıkacağına , ve ve 1.0.7 patch ile skoru olmayan , leader board ı olmayan , amacı ve kazancı olmayan bir sistem şimdilik bizlerle olucak. Çoğumuz charlarını deneme imkanı bulacak , gerek yetenekleri , gerek gearları ile aslında bu sistem geldiğinde daha çok netlik kazanacak.....

Tabiki bazı arkadaşlarda bir süre sonra sıkılacaklar çaplarını , güçlerini , skillerini değişik tarzda buildlerini , itemlarını deneyip neler olup olmadığını gördükten dayak yiyip attıktan sonra..

İşte burda ben çoğumuzun düşündügü yapılmasından zevk alacağımız bir organizasyonu sistemi sizinle paylaşmak ve fikirlerinizide almak istedim..

Nedir bu sistem nasıl yürür nasıl işler ?

Donanımhaber forumuna üye olan kullanıcıların kalitesinin yüksek olduğunu söylebilirim..Forumumuzda diablo 3 fanı çok arkadaşımız var . Bir çok grup oluşturulmuş ve yardımlaşma içersinde bi topluluk hakim.. Çoğu forum üyeleri birbirlerini tanıyor ve zaten party halinde oynuyorlar.

Düello maçlarında blizzard ın bize verdiği imkanlar dışında 1on1 in üstüne çıkamayacağız .. Diablo 3 fight club grubuna üye olan arkadaşlar ve baştaki hakemlerden oluşan bu gruptan servera 3 kişi giricek 1 i hakem diğerleri rakipler . Ödül altın olursa daha iyi olur diye düşündünüyorum ve rakipler gold ları hakeme aktarıp hakemin dövüşten uzaklaşıp yada serverdan ayrılıp kazanana goldu aktarması şeklinde olması mantıklı olabilir ( daha farklı alternatiflerde var tabi )

Puan sistemi oluşturulabilir
Lig usulu olabilir
Viedo eklenebilir
Puan sistemi
İncelemeler yorumlar
Gelecekte çıkacak olan pvp için bir clan( takım) oluşumu yurt dışı takımlarına karşı (+ antreman )
Vs. vs.

**Katılım ücreti güvenilir bir firmanın banka hesabına yapılıp 1. 2. ve 3. de dağıtılabilir.**

Tabi bunların hepsi güven ve ciddiyetle olacak şeyler..

Benim sizlerden istediğm ben Diablo 3 Fight Club grubunu oluşturmak istiyorum ve sizden desteklerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum yada gelin beraber el atalım bu işe.. İnanın Çok daha zevkli bi hal alır ve bizi ileriye götürür ... Saygılarımı sunarım
N
10 yıl
Çalışma 2 ( Barbarian Heykel )
Ewt arkdaşlar witch doctor dan sonrada barbarian yaptım ve demon hunterla devam edeceğim :) olumlu yada olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum saygılar

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.