bu araclardan hangını almalı ıkıncı elmı sıfırmı ne yapmalı iki aracda comfortline model jetta ıkıncı el olan 5000 km de renklerı aynı fark 5000 km ve bırı 2012 brı sfır 2013 fark 5000 tl ne yapmalı:((( |
bu araclardan hangını almalı ıkıncı elmı sıfırmı ne yapmalı iki aracda comfortline model jetta ıkıncı el olan 5000 km de renklerı aynı fark 5000 km ve bırı 2012 brı sfır 2013 fark 5000 tl ne yapmalı:((( |
Slm arkadaslar 0 km araba almak ıstıyorum yılda maxımum 10 bın km yaparım ayrıca bu aracı evde ıkıncı arac olarak kullanacam fakat yakıt ıster ıstemez dusunduruyor ayrıca bır araca cok para vermek de ıstemıyorum rahat rahat kullanacagım bır arac ıstıyorum ne önerısınız olmassa olmazım esp standart olcak ne önerırsınız bana bu konuda saygılarımla |