K

Binbaşı
14 Aralık 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
209 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
K
dün
canon 35mm f2 veya 28mm f1.8
Bu lensleri kullanan ya da hakkında bilgi sahibi olan var mı ? 2.el fiyatları fena durmuyor gibi. 2bin tl civarı. Diyafram değerleri de güzel ama itte odaklanma hızı veya kronik sorunları var mı gibi şeyler hakkında bilgi istiyorum.
K
3 gün
Canon 35mm f2 ya da 28mm f1.8
Canon 6d için genel bir lens almak istiyorum. 2 lens de 2bin tl civarında(2.el) . 28mm olanı daha mantıklı gibi ama amatör bir kullanıcı için kalite farkı var mı mesela ?
K
2 ay
Monster tulpar t5 v20 kullanıcıları ?
Hafif , metal alaşımlı kasası ve uygun fiyatıyla dikkatimi çekti ama güvenemiyorum açıkcası . Kullanan arkadaşlar ekran nasıl , ses kalitesi nasıl , bataryası nasıl ,oyunlar da kasma oluyor mu donanımsal sorunları var mı , ısınma gibi derdi oluyor mu vs ?
K
3 ay
TÜRK TİPİ UÇAK GEMİSİ | Tüm Sorularınıza Cevap Veren Tek Video
Videoyu izlemek için tıklayınız

Kanalı takip edin güzel kanal.
K
4 ay
Hp omen çınlama sesi
Fanlardan çok ince çınlama sesi geliyor , normal mi bu ses? Ben mi takıntı yaptım yoksa ses rahatsız edici mi bilmiyorum.
https://www.amazon.com.tr/HP-Diz%C3%BCst%C3%BC-Bilgisayar-i5-10300H-GeForce/dp/B08K2F1V87
K
4 ay
Ekran renkleri iyi olan dizüstü tavsiyesi ?
11bin tlye RTX ekranlı modellerde bile %45ntsc ekranlar var. Kimse renk değerlerini yazmıyor. acer nitro 5 aldım ama ekranı görünce şok oldum. Şu anki bilgisayarım da acer ama renkler çok iyi. Hemde döneminde bile vasat bir oyuncu bilgisayarıydı. O ekrandan kalkıp , yeni bilgisayarların %45ntsc oranına sahip ekranlarına bakmak istemiyorum.

Bendeki model ( 91% sRGB, 68% NTSC, 71% Adobe RGB;)
https://www.ultrabookreview.com/6071-acer-aspire-nitro-review/

Yeni alacağım modelde de en azından bu kalite olsun istiyorum. 11 bin tl maksimum ama daha uygun olursa daha iyi olur. 1650ti işimi görür yani.
K
4 ay
Kırmızı , turuncu gib gözüküyor
IPS ekranlı laptop aldım. Renkler çok sıcak ve kontrast çok kötü.Önceki bilgisayarımda acer nitroydu. Ama kırmızı rengi çok güzel ve konstrastı da iyiydi. Freedos aldığım için mi bu tarz bir görüntüsü var acaba ? Ekran normalde böyleyse iade edeceğim.
K
7 ay
CFW 11.2.35e
Elimde bu sürümde cfwli bir 3ds var. Açınca güncelleme geliyor. Yüklersem cfw bozulur mu ?
K
9 ay
Çerez paket değil asıl paket bitiyor
DO uygulamsından para yükledim.o kadar da para yükleyeceklerdi .Neyse yüklediler. Bende internet paketim az diye günlük internet paket aldım.Parasını da hediye verilen tl den düşerler dedim. Ama öyle olmadı, günlük internet paketi azalmıyor. İnternet paketini de bemim paramdan kesmişler yani hediyeden değil.Ayrıca hediye edilen para da sürekli azalıyor . Bu ne saçma iş böyle.Operatörü arıyorum sürekli yapay zeka çıkıyor.Sinirlerim bozuldu baya
K
11 ay
Dosyalar 20 gb , klasör boyutu 80 gb
Resim klasörüm var.İçinde de bir sürü klasör var. Asıl klasörün boyutu 80 gb, içindeki dosyaları topluyorum bu boyutla alaksı yok, gizli dosya falan da yok .
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.