L

Yüzbaşı
06 Aralık 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
32 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
L
5 yıl
Denizli - Çanakkale yolculuk tavsiyeleri
Günaydın, hayırlı işler. 15 gün içinde Denizli'den Çanakkale'ye tur planlıyorum. Başta Şehitlik olmak üzere o bölgede 3 günlük tur için sizlerden fikirlerinizi rica ediyorum.

Nerden gidelim, 3 farklı plan çıkıyor yandex'de

Nerelerde konaklama yapalım (Rezervasyon yapmadan gidicem )

Yol üstünde yeme-içme için tavsiyeler,

Çanakkale Şehitliği gezmek için tavsiyeleriniz (nerden başlayalım nereye gidelim)

Şimdiden teşekkür ederim. Tayfun Karaman
L
6 yıl
Bosch Siemens Lg Samsung set tavsiye
Selamlar. 2006 yılında almış olduğumuz Arçelik beyaz eşyalar artık tamam dedi.Bu süre zarfında kaçar kez bozuldu bilmiyorum. Artık arçelik evime giremez. Sizlerden ricam max 5 bin tl bütçem var. Buzdolabı, camasir ve Bulaşık makinasi ve fırın olarak önerirsiniz. Almışken en iyisi olsun.Gönlüm Bosch yada Siemens'den yana. Ama bugün mediamarketi dolaştım. Lg ve Samsung bu isi çözmüş gibi geldi. Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim. Tayfun
L
7 yıl
Ücretli yollara girmeden Denizli- istanbul yol güzergahı yardım.
Hayırlı cumalar. Haftaya şirket aracı değişimi için Denizli'den - istanbul'a ( Büyükçekmece) gidicem. Araca ait herhangi kgs ogs hgs vb. Geçiş kartları bulunmuyor. Aracı teslim edeceğim için bu plakaya da çıkartamıyorum. Yolun yabancısıyım Ücretli yola girmeden nasıl gidebilirim değerli fikirlerinize ihtiyacım var.
Şimdiden teşekkür ederim. Tayfun
L
8 yıl
1 anten kablosu , 2 receiver, 1 tv nasıl bağlanır.
Slm.
Çatıdan gelen tek kabloda d smart ve digiturk Yayini var. Benim iki receiveri led tv ye nasıl bağlarim. Maç sevdasından Her seferinde anten kablosunu sök tak yapmaktan gina geldi. Yayın kalitesini bozmadan bu ikisini aynı anda nasıl bağlarım.

Lütfen yardım.
< Resime gitmek için tıklayın >
L
9 yıl
yeni opel astra 1.4. otomatik fiyat ??
Slm. Bugün denizli bayiden aldığım fiyatlar :

Astra HB 1.4 140 Bg otomatik vites ,spot paket+ AFL 52750 TL. (TRAFİK KASKO HARİÇ )

Astra sport tourer 1.4 140 bg SPOR PAKET +otomatik vites +AFL 54500 TL.(KASKO SİGORTA HARİÇ)..

Daha sonra başka bir ilde ki bayiyi arayıp konuştuğumda ''abi uğraşma onlarla AFL'li spor paket bulamazlar ,gel sana 1.4. 140 bg otomatik cosmo 54000 bırakayım'' dedi.

Fiyatlar nasıldır.bilgileri paylaşırsak sevinirim.

Not: bayide test aracı yok. Şaka gibi 1.4 ve 1.6. otomatiği deneme şansım yok.hele hele 1.6 türkiye de yok muş ???. 1.4. de sıfır çıkartırım denemeye ama risk alırsınız dedi ...???
L
9 yıl
Televizyonu nerden alalım ???
Slm.
Son zamanlarda kafama takılan bir soru ??

Televizyon almak istersek tekno marketlerden mi yoksa ana bayilerden mi almalı..Bu iki tarafta satılan ürünlerde kalite farkı var mıdır ?Ne gibi avantajlara ve dezavantajlar oluşur. Tecrübeli arkadaşlar fikirlerini paylaşırsa sevinirim.
L
11 yıl
DİZEL COROLLA MI,DİZEL FOCUS MU
SLM.
YAKIN ZAMANDA SIFIR DİZEL BİR ARAÇ ALMAK İSTİYORUM..COROLLA 2011 VEYA FOCUS 2011 ARASINDA KALDIM.ESKİ ÇALIŞTIĞIM ŞİRKETDE 2008 FOCUS DİZEL 109 BG KULLANDIM.PERFORMANS SÜPER HERŞEY GÜZEL AMA YAKIT ÇOK FAZLA İDİ.BİRDE FOCUS ALT TAKIMI ERKEN DAĞILDI.(30.000 KM)....COROLLA'YI HİÇ KULLANMADIM.90 BG NASIL TATMİN EDİCİMİ..AMA KULLANANLAR GENELDE MEMNUN.OTOMATİK DİZEL VERSİYONUNU DÜŞÜNÜYORUM.FOCUSUN DİZEL OTOMATİĞİ YOK..COROLLA BİR ADIM ÖNE ÇIKIYOR..GÜÇ VE YOLTUTUŞ=FOCUS ,,, KALİTE,EKONIMİKLİK VE 2.EL=COROLLA .KAFAM KARIŞIK YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM..
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.