P

Teğmen
01 Nisan 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
19 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
P
14 yıl
lg dvd writer reset attırıyor
bir hafta önce lg dvd writer aldım. içine dvd koyduğumda okumaya çalışırken reset attırıyor. neden olabilir ?( cd writer la beraber takılıyken dvd leri okuyordu ama yazıcı kısmında cd writer gözüküyordu. yani yazamıyordum. cd writeri çıkardım. şimdi okumuyor bide reset attırıyor.)
P
16 yıl
bf 1942 anthology orjinal 20 ytl ye satılıyor.
BF1942 Anthology 20YTL!!!

PePo | 21/10/2005, 17:24 | Yorumlar: 60 :: Yorumları Göster (Yorum Yaz)Battlefield 1942 serisinin tamamını içeren ve bir süredir ülkemizde tükenmiş olan Battlefield 1942 WW2 Anthology paketi, sonunda EA Türkiye dağıtıcısı Aral İthalat tarafınca Best Games serisi altında hem de indirimli, 20YTL fiyat etiketiyle yeniden satışa sunuldu. Anthology içinde, Battlefield 1942' nin yanısıra, Road to Rome ve Secret Weapons genişleme paketleri bulunuyor.

Orijinal sahibi olmayan tüm üyelerimizin bu fırsatı kaçırmayarak oyunumuzun orijinalini bu son derece hesaplı fiyata tükenmeden edineceklerini umuyor ve artık hiç kimsenin orijinalsiz kalmamasını bekliyoruz.

www.bf42tr.com sitesinden alıntıdır. bence muthiş bir fırsat. ben değerlendirdim. ilgi duyan arkadaşlar da fırsatı kaçırmamalıdır. Ben bimeksten aldım ama d r larda satıyormuş.
P
16 yıl
soundblaster live 7.1
arkadaşlar bu kartı kullananlar tavsiye eder mi? başka bir forumda bu kart için live 5.1 in ısıtılıp önümüze getirilmiş hali diye yazılmış. software bir kart olduğundan bahsedilmiş .
- müzikte tam anlamıyla 5.1 sesi dağıtabiliyor mu ?
-oyunlarda işlemciyi zorluyor mu ve sesi dağıtabiliyor mu ?
bu kartı kullanıpta fikri olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
P
16 yıl
görüntülü ve sesli chat limitli adsl için uygun mudur?
skype gibi yada netmeeting gibi programlar kotanın dolmasına sebeb olur mu? online oyunlarda çok fazla etkiler mi. kısacası interneti sörf ,online oyun ve sesli görüntülü iletişim için kullananlar için kotalı adsl uygunmudur ? bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim. teşekkürler.
P
17 yıl
Photoshopla ilgili bi soru
Photoshopta çektiğimiz resimlerden birini diğerine fon olarak kullanınca psd diye bir format ortaya çıkıyor . Bunu jpege nasıl dönüştürebilirim ? Fotoğrafçılarda psd haliyle baskı alamıyorum. resmi göremiyorlar. teşekkürler
P
17 yıl
canon g 5 örnek resmi
seçimlerinizde yardımcı olabilmek amacıyla bende çektiğim bir resmi örnek olarak yolladım. biliyorum bende fotoğraf makinesini alana kadar acayip karasızlıklar yaşamıştım. şu an memnunum.ileride bilemem.

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.