Vaillant Calormatic 370f oda termaostatı bazen istenilen sıcaklığın üzerine kadar kombiyi çalıştırıyor.Sorun ne olabilir.Atıyorum odayı gündüz modda 23 dereceye ayarlıyorum.Bazen sıcaklığı 25 lere kadar çıkartıyor.Yardım arkadaşlar |
pdf den ekran görüntüsü alıp bunları worde attım, bunları en kolay şekilde nasıl numaralandırabilirim ? Aslında bu işi en kısa yoldan nasıl yapacağımı öğrenmek istiyorum, her zaman lazım oluyor. örnek word dosyasının eklliyorum https://s7.dosya.tc/server18/xd3eiv/numara.rar.html |
youtube Türkçe sesli arama yapan samsung modeli var mı acaba ? |
Evimde Vaillant ecoTEC Plus VUW 296/3-5 kullanıyorum(360f kablosuz oda termeotatımda var).7 yıllık memnunum.taşınacağım evde de Vaillant TurboTEC Plus VUW TR 202/3-5 Hermetik kombi var.bu modellerden hangisi daha iyiyse onunla yerdeğiştireceğim yada böyle kalacak. 1-aralarında ne fark var ? 2.hangisi daha iyi ? 3.bu işi sucular yapar mı proje falan istenir mi? |
idm indirme tamamlandıktan sonra geçen süreyi nasıl öğrenebilirim ? |
Şöyle bir program arıyorum.Sanal pdf yazıcı ile dosyalarımı pdf dönüştürüp kaydediyorum.İstediğim şu her oluşturduğum dosyayı bana sormadan yeni bir numarada ekleyip kaydetsin (bazen çalıştığım dosyayı kaydet dediğimde aynı adla kayıtlı dosyanın üzerine yazdırıyor) |
Bazı sayfalar soluk çıkıyor, sayfanın tonlamasını koyultup çıktı alırken daha okunaklı olmasını istiyorum.Bunu yapan program var mı acaba ? |
1gb internet+300 dakika konuşma+100 sms+faturalı ve taahhüt olmayan bir taife varmı acaba? |
5-Bir yüksekoğretim programina (sinavsız geçiş dâhil) ÖSYM'"ce yerleştirildim fakat kayit olmadım
____
2 yıl önce sınavı kazandım ama kayıt olmadım.
Geçen seneki sınavada girdim kazanamadım.
Bu yıl yeniden sınava giriyorum.Buna göre 4 ümü işaretlemeliyim yoksa 5 imi arkadaşlar ?