R

Yüzbaşı
24 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
22 üye
Görüntülenme (?)
484 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
R
3 yıl
HSBC mayista da tam gaz 100 puan
Ne Alırsan Al Advantage ile Al!
Farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız her 100 TL ve üzeri harcamaya 10, toplamda 100 TL NakitPuan hediye.

Müşterilerin 3 Mayıs - 3 Haziran tarihleri arasında, HSBC Advantage kredi kartları ile farklı günlerde yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişleri kampanya kapsamındadır. Müşterinin kampanyaya katılması için KAZAN yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin bankamızdan almış olduğu tüm kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve farklı günlerde, tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır. Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 13 Haziran tarihinde yüklenecektir. Kullanılmayan kısım 1 Temmuz tarihinde silinecektir. Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan 100 TL ile sınırlıdır. Bu kampanya başka NakitPuan kampanyalarıyla birleştirilemez. Ön ödemeli kartlara yapılan ödemeler dahil değildir. HSBC Premier müşteriler kampanyaya dahil değildir. HSBC Premier müşterilerimize özel düzenlenen kampanyaların detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112'yi arayabilirsiniz.
R
4 yıl
Hepsiburada iptal olan siparişimin bedelini 1.5 aydır kredi kartıma yatırmıyor
arkadaşlar bu rezil siteden 1 ağustoda 3899tl ye televizyon aldım ama aynı saatlerde siparişimin iptal edilmesi için müşteri hizmetlerini aradım iptal kaydını aldılar.ürünü 2 gün sonra bana kargoladılar ben teslim almadan aynen iade ettim.o gün bugundür ürünün parasını kartıma iade etmediler.ürün 3 haftadır horoz lojistik kargo firmasında bekletiyorlar.hepsiburada denen rezaletin sitenin mh sinin hergün arıyorum bugun yarın diyerek beni oyalıyorlar.Bu sahtekarları nereye şikayet edebilirim ? ürün kargo hareketleri

< Resime gitmek için tıklayın >
R
5 yıl
Internet uzerinden guvenlik kamerasi icin upload hiz sorunu
Merhaba arkadaslar
isyerindeki guvenlik kameralarini daha net izlemek icin malum 1 mbs upload hiz yetmiyor.bulundugum bolgede altyapi en fazla 8mbs download ve 1 mbs upload hizi destekliyor.

vodafone turkcell gibi 4.5g sim kartlardaki upload hizlari 10-15 mbs leri buluyor.acaba bu sim kartlardaki upload hizlarini guvenlik kameralarini izlemek icin kullanma icin ne gibi modem ya da mevcut isyerindeki modeme sim kart icin bit aparat takarak kullanabilirmiyim.Ve bu durum sim karttaki internet paketinden(download) de yer mi ne kadar yer ?
R
5 yıl
DENİZBANK PARACARD E-TİCARET 60 BONUS (EYLÜL)
Paracard’ını internet alışverişlerinde kullananlar bonus kazanmaya devam ediyor. 8 - 30 Eylül tarihleri arasında Paracard ile yapacağın 200TL ve üzeri alışverişlerine %10, toplamda 60TL bonus hediye.

Kampanya Detayları:
Kampanyaya katılmak için, kart sahiplerinin DenizBank sistemine kayıtlı cep telefonu numaralarından SANAL yazıp 3280’e SMS göndermeleri gerekmektedir.
08 - 30 Eylül tarihleri arasında Fatura Ödemeleri, Şans Oyunları, Kuyumcu harcamaları ve Vergi ödemeleri dışında internet üzerinden yapılacak tüm alışverişler kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanya internet üzerinden yapılan 200TL ve üzeri harcamalar için geçerlidir.
Kampanyaya katılan kart sahipleri Eylül ayı boyunca, internet üzerinden, DenizBank Paracard ile yapacakları 200TL ve üzeri alışverişleri için, harcamalarının %10’u kadar ödül kazanacaklardır.
Kampanyaya katılım müşteri bazlıdır. Bir müşteri en fazla 60TL ödül kazanabilecektir.
Ödül yüklemeleri 7 Ekim’de yapılacak, kullanılmayan bonus 17 Ekim’de geri alınacaktır.
Kampanyaya yalnızca internet üzerinden yapılan harcamalar dahildir. Kampanyaya katılımdan itibaren yapılan alışverişler geçerli olacaktır.
Bonus POS zorunluluğu bulunmamaktadır.
Bonus kullanarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil olmayacaktır.
Ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
Ön ödemeli kartlara yapılan para yüklemeleri geçerli değildir.
Kampanyaya yurtdışı harcamaları dahildir.
Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
DenizBank kampanyaları ile ilgili olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

http://www.denizbank.com/kampanyalar/kredi-karti/banka-kartlari-kampanyasi/banka-karti-e-ticaret-kampanyasi.aspx
R
5 yıl
MAXİMUM (EYLÜL) 60TL puan (Market, Giyim ve Okul)
Maximum Kart ile market, giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, optik, kitap, kırtasiye ve oyuncak sektörlerinde tek seferde gerçekleştirilecek peşin veya taksitli 100 TL ve üzeri 5. alışverişe 60 TL MaxiPuan hediye!

Kampanya Detayları:

• Kampanyamız market, giyim, ayakkabı, kozmetik, kitap, kırtasiye ve oyuncak sektörlerinde Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde gerçekleştirilen 100 TL ve üzeri tutardaki peşin veya taksitli alışverişlerde geçerlidir.
• Kampanyamız kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır.
• Bir müşterimiz kampanyamızdan bir kez yararlanabilecek ve en fazla 60 TL MaxiPuan kazanabilecektir.
• Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyamıza dahil iken aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden sadece biri kampanyamıza dahil sayılacaktır.
• Kampanyamız süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin "KAMPANYA" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402'ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
• Kampanyamıza Ziraat Bankası Maximum Kredi Kartları da dahildir. Ziraat Maximum Kredi Kartı sahiplerinin kampanyamıza katılabilmeleri için "KAMPANYA" yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757'ye SMS göndermesi gerekmektedir.
• Kampanya kaydı için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.
• Kampanyamızda kazanılan ilave MaxiPuanlar, kampanyamız bitiminden itibaren 7 gün içerisinde kampanya kapsamında kullanılan son karta yüklenecektir. Ekstra MaxiPuanların son kullanım tarihi 23 Ekim 2016 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 24 Ekim 2016 tarihinde geri alınacaktır.
• Kampanyamıza MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximum Kart'a yüklenen puanlar Maximum Kart ile Maximiles'a yüklenen puanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
• Bankamatik Kartlarıyla yapılan alışverişler de kampanyamıza dahildir. Bankamatik Kartları için de SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bankamatik Kartıyla kazanılan MaxiPuanlar da geri alınacaktır.
• Kampanyamızdan MaxiPuan kazanabilmek için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartlarıyla ya da kredi kartıyla yapılması gerekmektedir.
• Kampanyamız kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart’la yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
• Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, ticari kredi kartları, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyamız kapsamında değerlendirilmeyecektir.
• Kampanyamız diğer çek, indirim, avantaj ve promosyonlarla birleştirilemez.


http://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=Market%2c+Giyim+ve+Okul+Al%C4%B1%C5%9Fveri%C5%9Fi+Kampanyas%C4%B1+&IdCampaign=MTA5OA==-ISB
R
6 yıl
1-31 mayis YKB Banka Kartları %5 25tl worldpuan (akaryakit-market)
TLcard ile akaryakıt ve gıda marketi sektörlerinde 50 TL ve üzeri her alışverişinize %5, toplamda 25 TL puan hediye!

Katılmak için BAHAR yazıp bir boşluk bırakıp müşteri numaranızı 4454’e göndermeniz yeterli

Not:Artik Tcard ile kampanyalara katilmak icin sms isteniyor.
R
6 yıl
Cevap: Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü
GİTTİGİDİYOR
Cardfinans ile 1000tl üzeri işlemlere 65tlindirim.


Kliksa
Axes ile 1000tl üzeri işlemlere 65tlindirim.(taksitli). Peşin işlemlere 50tl indirim
R
7 yıl
Vodafone 7070 NTV video tuzağı
arkadaşlar 2 ay önce bir kampanyadan hattımı turkcellden vodafone taşıyarak faturayı aşmayan tarifesine üye oldum(dk-internet-sms heryöne) .Mobil ödeme servisi kapalı.Dün faturamı kontrol ettiğimde 14.40 kuruş vodafone NTV spor servisi adı altında geçirmişler.Bir hışımla MH yi aradım (46 kuruşu düşünmeden) nedir.beyfendi bizimle alakalı değil 7070CEBILISIM üye olmuşsunuz dedi.Ben internet dakika sms için size her ay fatura ödüyorum tahaddüt verdim neden 7070 NTV spor servisine ihtiyacım olsun böyle saçmalık olmaz dedim.MH kem küm etti ücreti iade etmedi,mobil ödeme servisi kapalı dedim ntv spor servisi gibi saçma sapan birşey 15 lira ödeme yapacak kadar aklımı yitirmedim desem de geri adım atmadılar .7070 i arayın sorununuz orada çözün dediler.

Bu alçak firma kadar çakalı yok gerçekten.Turkcell pahalı diye vodafonea tahaddüt verdim bin pişmanım.En azından turkcellde böyle bir adi dolandırıclık yaşamamıştım.bunların milleti dürtme stratejisi de sanırım böyle

milleti böyle dolandırıcılara mahkum bırakan yetkililere de lanet olsun.< Resime gitmek için tıklayın >
R
7 yıl
Ziraat maxipuan 3x100 30 puan (29-29-30 kasım)
Maximum Kart'ınıza hafta sonu 30 TL MaxiPuan Fırsatı!​​​
28-30 Kasım 2014 tarihleri arasında akaryakıt hariç toplamda 100 TL ve üzeri alışveriş yaptığınız gün başına 10 TL, toplamda 30 TL'ye varan MaxiPuan kazanma fırsatı sizi bekliyor!
Katılmak için "KAZAN" yazmanız, bir boşluk bırakıp Ziraat Maximum Kart'ınızın son 6 hanesi ile birlikte 4757' ye göndermeniz yeterli! ​
​​Kampanya Koşulları:
28-30 Kasım 2014 tarihleri arasında akaryakıt hariç yurtiçi ve yurtdışında yapılan alışverişler (sanal alışverişler dahil) kampanyamız kapsamındadır.
Kampanyamız dönemi içinde akaryakıt hariç, 100 TL ve üzeri tutarda alışveriş toplamına ulaşılan her gün için 10 TL MaxiPuan hediye edilecektir. Bir müşterimiz kampanyamızdan azami 30 TL MaxiPuan kazanabilecektir.
Kampanyamıza tüm Ziraat Maximum Kartlar ile (ek kartlar dahil) yapılan harcamalar dahildir. Ziraat Ücretsiz Kart, Şirket Kredi Kartları ile yapılan alışverişleriniz kampanyamıza dahil değildir.
Akaryakıt istasyonlarında yapılan tüm alışverişleriniz akaryakıt harcaması olarak değerlendirilir.
Taksitli alışverişler, alışverişinizin kampanyamız dönemi içerisinde yapılması halinde toplam tutar üzerinden dikkate alınacak olup, kampanyamız döneminden önceki günlerde gerçekleştirilmiş olan taksitli alışverişlerinizin kampanya dönemine yansıyan taksit tutarları alışveriş toplamı hesaplamalarına dahil değildir.
Nakit çekim, faiz ve komisyonlar, MaxiPuan bozdurarak yapılan işlemler, yatırım fonu alımları, kumarhane ve bahis sitelerinde yapılan harcamalar, iade, iptal veya itiraz edilen işlemler alışveriş toplamı hesaplarına dahil edilmeyecektir.
Bir müşterimizin kampanyamızdan kazanabileceği azami hediye MaxiPuan tutarı 30 TL'dir.
Kampanya kapsamında kazanılan hediye MaxiPuanlar 16 Aralık 2014 tarihinde müşterilerimizin son kullandıkları kredi kartlarına yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanım tarihi 25 Aralık olup, kullanılmayan hediye MaxiPuanlar 26 Aralık 2014 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanyamıza kayıt için atılan SMS’ler ücretsizdir.
Kampanya süresinin bitiminden sonra atılan katılım mesajları kampanyamıza katılım sağlamaz.


http://www.ziraat.com.tr/tr/kampanyalar/Pages/HaftaSonuKampanyasi.aspx
R
8 yıl
dyn.com/dns %50 indirim kuponu kaçırmayın
Arkadaşlar bildiğiniz üzere ttnet in sunduğu sabit IP ücreti aylık 9 lira oldu.Aynı hizmeti veren dyndns indirim kuponunu kaçırmayın derim.Şu anda 5 yıllık için 99 TL ye almış bulunmaktayım.Satın alma onaylama bölümünde kodu yazarak %50 indirim alabilirsiniz.

not:kupon şu an aktif

kod:TFU3DYNDNS
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.