T

Yüzbaşı
15 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
37 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
5 yıl
Yıkama makinesi elimi yaraladı
Arkadaşlar bugün yakıt istasyonundaki tazyikli yıkama fıskiyesiyle arabamı yıkarken bi anlık dalgınlıkla elimi yaraladım. Allah'tan hemen çektim de fazla kesmedi. Ama arkadaşlar bunlara mümkün olduğunca dikkat edin zira bunlar neşter gibi çok tehlikeli.

< Resime gitmek için tıklayın >

Ufak bir pansuman yaptırmak gerekti

< Resime gitmek için tıklayın >
T
5 yıl
AliExpress'in en pahalı gönderisi :)
Merhaba arkadaşlar AliExpress'te bilgisayarım için batarya bakarken gördüm ki Laptop batarya gönderi fiyatları çok yüksek. Yani bu fiyata Hong Kong'a gidip gezersin hem de alışveriş yaparsın


< Resime gitmek için tıklayın >

Sizce gönderi fiyatları neden bu kadar yüksek?
T
5 yıl
Türknet upload kotadan düşüyor mu?
Merhaba arkadaşlar Türknet upload kotadan düşüyor mu?
T
5 yıl
Webtekno facebook sayfası kapatıldı
722K+ üzeri takipçiye sahip Webtekno'nun sayfası facebook tarafından kapatılmış durumdadır. Sizce neden kapatılmış olabilir? Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
T
5 yıl
Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapılamıyor
Merhaba arkadaşlar Vodafone yanımda uygulamasına pazartesi günü ve özellikle pazartesi saat 23:00'dan sonra giriş yapılamıyor ama her ne hikmetse saat 00:00'dan sonra yani salıya girince sorunsuz girilebiliyor. Sizce bunun sebebi nedir?

< Resime gitmek için tıklayın >
T
5 yıl
Taahhüt konusunda sorum var
Merhaba arkadaşlar Vodafone Net Taahhüt süremin 24. ayındayım ve 24. fatura kesildi ancak taahhüt bitiş tarihim 24.01.2017 tarihidir. Ben Türk Telekom'a geçmek istiyorum ve hali hazırda 24. fatura da çıkmışken sorunsuz geçebilir miyim?
T
5 yıl
Tuvalette telefon kullanmak
Arkadaşlar bu akıllı telefon kullanma çılgınlığı hepimizin başında. Kimisi olmadık yerde tuhaf tuhaf selfie çeker kimisi anlamsız snapler atar kimisi her yediğini içtiğini facebook instagram gibi sosyal paylaşım sitelerinde paylaşır kimi de tuvalette bile telefonu elinden düşürmez. Asıl merak ettiğim konu tuvalette telefon kullanmak. Siz nasıl değerlendiriyorsunuz bu olayı?
< Resime gitmek için tıklayın >
T
6 yıl
Hyundai Accent Era uzaktan kumanda ile bagaj açma yaptırılabilir mi?
2008 model Hyundai Accent Era aracıma uzaktan kumanda ile bagaj açma özelliği yaptırmak istiyorum. Böyle birşey mümkün mü? nasıl yapılır?
T
6 yıl
Arabam neden çok yaylanıyor Hyundai Accent Era
Merhaba arkadaşlar Hyundai Accent Era benzinli 1.6 2008 model aracım hız 120 den sonra aşırı derecede yaylanıyor. amortisörleri yeni değiştirdim rot ayarları yapıldı usta bir sorun yok diyor ama yola tutunması çok zayıf. Ustanın biri dedi ki yan sanayi amortisörlerden olur orjinal taktır dedi acaba bu durum amortisörlerin yan sanayi olmasından mı kaynaklanıyor?
T
6 yıl
Bu site İFRAME destekliyor mu?
Arkadaşlar Donanım Haber Forum İFRAME kodunu destekliyor mu?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.