C

Er
09 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme (?)
64 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
C
8 yıl
Ekranda Kırmızalaşma Sorunu
İyi akşamlar;

Ekranım dün birden bire kırmızlaştı.Kırmızı şu anda hakim renk.Ekran kartını değiştirdim, vga kablosunu değiştirdim, sürücüleri kaldırdım, ekran kartının takıldığı teri ve ramleri temizledim ama nafile sorun hala devam ediyor.Monitor kablo takılı olmadığında kablo algılanmadı uyarısı verirken renklerde bir sorun yok üstelik 2-3 aylık samsung monitör bu konuda fikir verebilecek ve destekte bulunabilecek arkadaşlara şimdiden değerli vakitlerini ayırdıkları için teşekkür ederim.

İşletim sistemi: windows 7 32 bit
Ekran Kartı 1: Asus Eax 1550 silent / htd / 512m/a
Ekran Kartı 2:Asus Eax 550 / td
Monitör:Samsung s24c300
C
12 yıl
Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı Tavsiyesi İstiyorum
Ofisimizde Hp 6500 office jet kullanıyoruz lakin çok fazla çıktı aldığımız için mürekkep dayandıramıyoruz.Renkli çıktıda pek nadir aldığımız için lazer yazıcıya geçmenin daha uygun olduğunu düşünüyorum.Piyasada baktığım lazer yazıcılardan iki marka ve model bana çok uygun gibi gözüktü.Şirket sarf malzemelerini orjinal alıyor ama ben gerektiğinde doldurulabilir bir toneri olan yazıcı olsun istiyorum.Sizce hangisi daha uygundur.Çip resetleme nedir ne için onu da bir anlatan olursa sevinirim.
samsung
http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-scx4623fn-scx-4623fn-lazer-yazici,-tarayici,-fotokopi,-faks/productdetails.aspx?I_ID=41603
canon
http://www.vatanbilgisayar.com/canon-mf4350d-mf-4350d-lazer-yazici,-tarayici,-fotokopi,-faks/productdetails.aspx?I_ID=39194

forumda yeni olduğumu şimdi hatırladım:) herkese merhaba.cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.