S

Yüzbaşı
23 Mart 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
0 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
12 yıl
Iphone resim gosterme sorunu
Arkadasim kendi Iphone'undan gmail hesabima fotograf gonderdi. Iphone'umdan maili actim ama fotolar yerine icinde soru isareti olan kutucuklarla karsilastim. Mailime bilgisayarda girince fotolar gorunuyor. Arkadasimin Iphoneundan onun gonderilmis maillerine baktik. Bana yolladigi fotolar aciliyor. Fotograflar sizce bende neden gorunmuyor? Tesekkurler.
S
13 yıl
noluyor bu bağlantıya?
İşyerindeki kablosuz modemle başım dertte sanırım. Şirkette 3 kişiyiz ve diğer iki arkadaş interneti sorunsuz kullanıyor. Bende ise kesintiler yaşanıyor. Tanıla ve onar seçeneğini defalarca denedim. Sorun görünmüyor şeklinde bir uyarı beliriyor. Ama bir sorun var ve ben ne oduğunu bulamıyorum.
S
14 yıl
Müslüm Baba ve İsmail YK'nın, Transporter 3'te ne işi var?
Filmin 45. dakikasında, Jason Stathom'ın komiserle konuştuğu ankesörlü telefona bakın. Müslüm baba ve İsmail YK çıkartmaları var.
S
14 yıl
CID, pop up advertisment belası
Ne super antispyware ne adaware temizleyebildi.. Bu ikisinden güçlü olan var mı arkadaşlar? Teşekkürler.
S
14 yıl
Oto teyp şifre sorunu
Philips CAR 400 oto teybim var. Aküyü değiştirince Code istedi. AS tuşunu kullanarak 3 yanlış şifre girdim. Şu anda elimde doğru şifre var ama bu kez de code girme kısmına geçemiyorum. Ekranda 7SAFE yazıyor. AS'li işlemi yapıyorum ama nafile. Ne yapmalıyım?
S
14 yıl
altyazı neden kayar?
Hem filmi hem altyazıyı indirdim. Denedim. Senkronda kayma yoktu. Convertxtodvd ile altyazıyı da gömerek çevirdim. DVD'ye yazdırdım. Ama maalesef altyazıda kayma oluşmuş. Bu sorun nedeniyle birçok filmim ve dvd'im boşa gitti. Sorunu nasıl çözeriz? Altyazı neden kaymış olabilir? Eğer sorun FPS'den kaynaklanıyorsa, convert etmeden önce hangi ayarı yapmak gerekir? Teşekkürler.
S
14 yıl
4 bölümü tek dvd'ye yazdırmak
Arkadaşlar, arşivi taradım ama yanıtını bulamadım. Elimde 40'ar dakikalık 4 bölüm dizi var. Nero ile tek dvd'ye yazdırmak istiyorum. Ekle bölümünden 1.bölümü koydum ama sıra 2.bölümü koymaya gelince dosya adı aynı (VOB), değiştirmek istiyro musunuz diye uyarı çıktı. Nasıl yazdıracağız bu 4 bölümü tek dvd'ye? Teşekkürler.
S
14 yıl
altyazı sorunu
Avi formatındaki filme .sub uzantılı altyazıyı ekleyip seyrederken sorun yok. Ama aynı filmi dvd'ye convert edip altyazıyı gömdüm. Ama şimdi altyazılarda kayma var. Acaba gömerken mi hata yaptım? Teşekkürler.
S
14 yıl
dvd neden çalışmaz?
Merhaba arkadaşlar,

Convertxtodvd programını kullanarak işyerinde indirdiğim filmleri, altyazıları da ekleyerek DVD'ye çevirdim ve yazdırdım. Başarmanın verdiği mutlulukla eve getirdim. Ama ne dvd player ne de bilgisayarım dvd'yi okudu. Tekrar işyerine getirdim, bilgisayara taktım. Yine okudu. Çıldırmak işten değil? Nerede yanlış yapmış olabilirim?
S
14 yıl
altyazı+film=dvd'ye yazdır?
Arkadaşlar, bilgisayardaki filme, altyazıyı nasıl ekliyor ve dvd'ye nasıl yazdırıyoruz? Altyazı olmazsa yazdırmak bir işe yaramayacak çünkü. Teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.