S

Yüzbaşı
28 Ekim 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme (?)
970 (Bu ay: 8)
Gönderiler Hakkında
S
5 yıl
Xbox One Controller Şarj Kiti
Arkadaşlar ben Xbox One Controller de pil değişmekten sıkıldım. Orijinal şarj kiti ve kablosu almak istiyorum ama hangi site güvenilir bilmiyorum. Sizin bildiğiniz, tavsiye ettiğiniz bir site ya da Ankara’da bir yer var mı?
S
5 yıl
Okul için yardım
Arkadaşlar herkese merhaba. Ben Sivas’ta bir köy okulunda İngilizce öğretmeni olarak görev yapıyorum. Okulla ilgili yardımınıza ihtiyacım var. Öncelikle yabancı dil öğretimi yöntemleri gereği görsel ve işitsel olarak ders işleyebilmem için bir dil laboratuvarı açmak istiyorum. Ancak okul yeni olduğu için okulun mevcut borçları bulunması ve devletin yeterli ödenek göndermemesi nedeniyle buna imkanımız yok. Sizlerden sadece bana ikinci elde olsa çalışan bir projektör ve en fazla 25 kişilik sınıfa yetebilecek bir ses sistemi talep ediyorum. Öğrencilerin ekonomik durumu iyi değil, bazı çocukların anne ve babaları yok. Ancak okumak istiyorlar ve bende bu yolda onlara yardımcı olmak istiyorum. Bu konuda sizlerden de yardım istiyorum. Eğer bunu başarabilirsem sizlere SS atıp el birliğiyle yaptığımız iyiliği paylaşmak istiyorum. Lütfen mümkün olduğunca konuyu öne çıkarmaya çalışın. Yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
S
5 yıl
Okul için yardım
Arkadaşlar herkese merhaba. Ben Sivas’ta bir köy okulunda İngilizce öğretmeni olarak görev yapıyorum. Okulla ilgili yardımınıza ihtiyacım var. Öncelikle yabancı dil öğretimi yöntemleri gereği görsel ve işitsel olarak ders işleyebilmem için bir dil laboratuvarı açmak istiyorum. Ancak okul yeni olduğu için okulun mevcut borçları bulunması ve devletin yeterli ödenek göndermemesi nedeniyle buna imkanımız yok. Sizlerden sadece bana ikinci elde olsa çalışan bir mini projektör veya uygun bir tv ve de en fazla 25 kişilik sınıfa yetebilecek bir ses sistemi talep ediyorum. Öğrencilerin ekonomik durumu iyi değil, bazı çocukların anne ve babaları yok. Ancak okumak istiyorlar ve bende bu yolda onlara yardımcı olmak istiyorum. Bu konuda sizlerden de yardım istiyorum. Eğer bunu başarabilirsem sizlere SS atıp el birliğiyle yaptığımız iyiliği paylaşmak istiyorum. Lütfen mümkün olduğunca konuyu öne çıkarmaya çalışın. Yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
S
5 yıl
Microsoft Aile Denetimi
Arkadaşlar merhabalar. Benim şöyle bi sıkıntım var. Windows 10 a Xbox one hesabı ekledim. Hesap çocuk hesabı olarak açılmış. Chrome’a giremedim. Hesabı kaldırdım yine aynı. Düzeltmek için ne yapmam lazım ve bu hesabı yetişkin hesaba nasıl çevirebilirim? Teşekkürler.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.