X

Yarbay
28 Ekim 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
20 üye
Görüntülenme (?)
259 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
X
3 hafta
TÜRK TELEKOM ALTYAPISI İLE EN İYİ MODEMİ VEREN FİRMA
Herkese hayırlı günler, benim derdim modem in wifi dağıtım gücü. Dubleks dairede oturmaktayım mevcut TT un verdiği modem yan oda da bile zor wifi sinyali dağıtıyor. Taahhütüm mayıs ayın da bitiyor.. hangi firma tercih etmeliyim mevcut sebepten dolayı?
X
6 ay
Oyun içi eklenti ücret iadesi..
Arkadaşlar merhaba, benim yeğen crew 2 oyunu oynarken farkında olmadan oyun içi parası dalgalarından satın almış iki defa yanlışlıkla... hiç bir şekilde eklentiye dokunmadık acaba ücret iadesi ala bilirmiyiz ps türkiye den?

Edit:
Başına gelmiş olup, veya olur da gelecek de bu tarz sorun yaşayan olursa "her psn hesabı için bir kereye mahsus çocukların yanlışlıkla yaptığı alış veriş" adı altın da ücret iadesi yapıyor PS Türkiye.. iade işlemleri başlatıldı paranın hesaba gelmesini bekliyorum. İlgilisine duyrulur.
X
2 yıl
Opel Astra 1.4 edition plus cam ile alakalı..
Arkadaşlar merhaba, ikinci el aldığım ve daha bir çok özelliğini çözemediğim aracım da dün akşam tuhaf birşey geldi başıma.. Aracımı park ettikten sonra camları kapadım (sağanak yağmur vardı ve sadece şoför camı az açıktı hava girsin diye park ettiğimde) camlar kapalı şekilde hatta bi 30 saniye aracın içinde oturdum. Daha sonra aracı kitleyip eve gittiğim de komşum sol ön ve arka camın komple açık olduğunu söyledi. Acaba mekanizma da mi bir sorun var? Yoksa kumanda da farkında olmadan kombinasyon yapıp camlarımı açtım yanlışlıkla? Varmı bu konuda daha önce başına gelen felan?
X
2 yıl
US psn kart ekleyememe sorunu..
Şimdi hiç bir şekilde kart ekleyemiyormuyuz? (sormak istediğim psn card ile alışveriş değil, mesela ea play için kart eklenmesi mecbur)
X
2 yıl
ininal kart US psn sorunu.
Arkadaşlar günaydın herkese, EA play için ininal kart eklemeye çalışıyorum ama hata veriyor. Acaba artık kabul olmuyor mu us psn de ininal kart? Yoksa benmi yanlış bişeyler yapıyorum? Geçen sene fifa20 için eklemiştim sorunsuz ama bu sefer olmuyor. Bilgisi olanlardan yardım rica ediyorum.
X
2 yıl
Kia Stonic hakkında.
Arkadaşlar merhaba, Otomatik buldum bu karmaşık dönemde. Nasıldır bu araç? Kullananlardan tecrübelerini duymak isterim.
X
2 yıl
Online oyun için düşük pingli sağlayıcı(lar)?
Arkadaşlar merhaba, adresimize fiber yeni geldi. Altyapı Türk Telekom'un.. Altyapıyı kullanan sağlayıcılar bildiğim kadarıyla millenicom, Türknet ve netspeed bunlarn dışında sağlayıcı varmı bilmiyorum? Ama ben genelde online oyun da ping sorunu yaşamamak için en doğru sağlayıcıyı seçmek istiyorum... Tavsiye(ler)inizi bekliyorum. Teşekkürler.
X
2 yıl
Fb GS maçı geniş özet - full maç?
Herkese merhaba, varmı beyler link?
X
3 yıl
DS4 Windows programı hakkında.
Herkese iyi seneler öncelikle..

Arkadaşlar pc de ds4 ü kullanmak için en son sürüm ds4 windows programı cihazı tanıyor ama bilgisayar donuyor. Reset atmadan düzelmiyor. Eski sürümleri deneyeyim diyorum yüklüyor ama ds4 ü görmüyor. Çözümü nedir acaba?

Edit:

Program stabil çalışıyor şimdi sorun yok. Ancak şu an ki sorun fps oyunda sol analog sensivity si çok yüksek control panelden düşürüyorum sensivity yi ama yine aynı çok hassas.. Ne yapacağım arkadaşlar varmı fikri olan?
X
3 yıl
Medal Of Honor 2010 hakkında..
Herkese merhaba arkadaşlar,

MoH 2010 zamanın da severek oynadığım bir oyundu.. Gerek multisi gerek hikaye her anlamda grafik vs döneminin en iyilerinden di. Son zamanlar da multi sine giren varmı acaba? Serverlar dolumu? (ps3 için?) eğer dolu ise bi ps3 kaptırayım..
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.