L

Er
24 Ekim 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
30 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
L
10 yıl
Askerlik Hakkında..
Üniversiteyi bitirdim sıra askerliğe geldi fakat 2 yıl tecil mi ettirsem , yoksa gitsemmi kararsızım..Ayrıca uzun dönem çıkarsa , akşam 5 ten sonra evine gidiyorsun diyorlar doğrumu o ya bilen var mı uzun dönemin bu tür avantajları varmı ? işe gider gibi mi gidiliyor nasıl oluyor
L
11 yıl
Word de yardım lütfen
Şu linkte 3 tane word dosyası var. Benim bitirme ödevimin içindekiler kısmı. Fakat ne yaptıysam bir türlü sayfa sayılarını sağa hizalayamadım. Anlayan varsa biri baksın lütfen. Dosyalar .docx uzantılı

http://uploaded.to/file/xsbsocix
L
11 yıl
Ertuy is detected on yazate.com :D
Vadinin cahit le olan canlı yayın konuşmalarına bakarken birden şu soruyu gördüm aklıma ertuy geldi

Merhaba henüz 18 yaşındayım. Yakınlarım bana ‘’Kurtlar Vadisi delisi’’ derler. Sizi de her karakteri olduğu gibi hayranlıkla izliyorum. Kurtlar Vadisi’nin bir videosunda koruma olarak gördüm .Bu doğru olabilir mi? Dizi ne zaman bitecek bilgi verebilir misiniz?

Doğrudur. Ben daha öncede bu ekibin içindeydim. Kamera önünde olmasan da. Tüyo verebilirim. Çünkü bunu hiç bilmiyoruz. Ama Türkiye’nin böyle sorunları olduğu sürece gerçekleri her zaman anlatmak gerekir diye düşünüyorum. Bence hiç bitmemeli.
L
11 yıl
sil
sil
L
11 yıl
tekm<
tekm<
L
11 yıl
Firefoxdaki sinir bozucu yıldız
Lanet olsun bu firefoxa. adres çubuğunun sağında salak bi yıldız var yanlışlıkla bazen ona tıklıyorum , sonrada sayfalar yer imlerine ekleniyor otomatik olarak.sinir oluyorum bunu kaldırmanın bir yolu yok mu ?
L
11 yıl
Bir videoda ses ve müziği ayırmak
Bazen dizilerin arka planlanında çok güzel müzikler oluyor fakat karakterler konuşuyor veya başka seslerde oluyor , dolayısıyla mp3 yapıp dinleyemiyoruz..

Geçen gün kulaklığı yanlış takmışım ,yerine yarım oturtmuşum , o yüzden videolarda sadece müzik geliyor ama konuşma sesleri gelmiyordu. tesadüfen buldum bunuda :) Sonra baranla uzaktan bir akrabalığımızı keşfedip demekki videolarda bir programla bu tür konuşma ve müzikler ayrılır dedim.

Öyle bir program var mı ?
L
11 yıl
Bir bu eksikti !!!
Bursa’da polis ve jandarma ekiplerinin hız kontrollerinde kullandığı radarların sinyalini bozarak, aracın süratini düşük gösteren ve yurda sokulması yasak olan 'Radara takılmayı önleyici aparat' ele geçirildi.

Bursa Gümrük Muhafaza Müdürlüğü Kaçakçılık, İstihbarat ve Narkotik Şubesi ekipleri, polisin yaptığı hız uygulamalarında araçların süratini olduğundan daha düşük gösteren bir cihazın ülkeye sokulacağı ihbarı üzerine harekete geçti. Merkez Osmangazi İlçesi'nde bulunan bir kargo şirketinde olduğu belirlenen aparatı kargo yetkilisi, 30 yaşındaki T.H.’ye teslim etti. Radar önleyici aparatı alıp arabasına bindiği anda gözaltına alınan T.H., cihazı internette gördüğünü ve 60 euro’ya yurt dışından getirttiğini söyledi.

İthalatı olmayan ve yurda girişi yasak olan ürünü Türkiye’ye sokmaktan dolayı savcılığa sevk edilen T.H., tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
_____________________________________________________________________--Geçenlerde burada birisi yazmıştı , ben getirtiyorum gümrüktemi takıldı ne oldu falan diye bi konu açmıştı , yoksa o mu bu yakalanan :)
L
11 yıl
Bugün radyoda dinlediğim birşey :(
Bugün pikniğe gidiyorduk bizimkilerle. Radyoda biri arka fonda müzikle birşey okuyordu aşk hakkında. Çok hoşuma gitti dinleyim dedim ama bizimkilerden sıkılma sesi üflemeler püflemeler gelmeye başlayınca değiştirmek zorunda kaldım.. Fakat çok güzeldi , aşk hakkında,

.....aşkının gözü kör değildir artık , herşeyi senin için yaptım demeye başlarsın falan diyordu bilen var mı bugün rastgelip dinleyen :(
L
11 yıl
Sağol varol yaşa sen VODAFONe
Biraz önce SMS gel vodafondan , sevdiklerinizle doya doya rahatça mesajlaşın diye sms i 45 kuruşdan 41 kuruşa indirdik diye.
Bunlar bizi resmen enayi yerine koyuyorlar , zaten sms 40 kuruştu, yurtdışı ayağına 45 kuruş yapmışlardı, şimdi büyük bir yenilik çok büyük bir
indirim yapmışlar gibi 41 kuruşa indirdik diye mesaj atıyorlar böyle bir gerizekalılık olmaz yaa
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.