Merhaba, Geçen hafta bu kiti taktırdım. 1.6 fluence arabama. Bodruma gittim geldim. 2,25 litre maliyeti ile 260 lira gitti 1400 Km ye. Genel olarak memnunum şuanda. Sorum şu ; -Araç benzinde iken gaz pedalına bastığım anında tepkisini veriyorken gazda saliselik (belkide bilmeyenin anlamayacağı) bir gecikme oluyor sanki normal mi? Yani benzinin tepkimesi tüpe göre daha iyi. Bu normal midir acaba? Tşk. |
Bu konuyu da prinsci yusuf ustaya havale ediyorum. |
konu görüşüldü kullanıcı ile görüştüm gerekli bilgiler verildi teşekkür ederim |
Bu ürünü obdli ürünlere ne bilim atiker lovato gibi markalara göre tavsiye eder misiniz? |
Yerli Ve Diğer Markalara Uyarla Technomax Kitinin Ayrıcalıklarını Belirteyim Dilersiniz ; REGÜLATÖR Diferansiyel basınç ile çalışarak optimum performans sağlar. Sabit LPG debisi sağlayarak, yaz/kış ayar değişikliklerine gerek duymaz. Tek kademeli çalışarak, yüksek ısı transferi sağlar. Kesici valf ve filtre entegredir. Motor soğutma suyu sıcaklığı takip edilebilir. Kolaylıkla montaj yapılabilmesi için kompakt bir tasarıma sahiptir. ENJEKTÖR VE ENJEKTÖR RAİLİ İleri teknolojisi ile kompakt bir tasarıma sahiptir. 2,5 ms'lik minimum süresiyle performans değişikliği hissettirmez. Motor gücüne göre özel olarak nozül seçimi yapılır. Yüksek kapasiteli, yüksek performanslı ve uzun ömürlüdür FİLTRE ÜNİTESİ Kolaylıkla monte edilebilir. Gaz giriş-çıkış yönleri kolaylıkla revize edilebilir. 10 mikron hassasiyetinde filtreleme yapabilir. YAKIT SEÇİCİ GÖSTERGE Tank içerisindeki LPG seviyesini LED ışıklar ile gösterir. Ayarlanabilir seviye sinyalleri sayesinde, optimum hassasiyette çalışır. Tank içerisindeki LPG bittiğinde, sesli ikaz ile sürücüyü uyarır. Kompakt tasarımı sayesinde kolaylıkla monte edilebilir. ELEKTRONİK KONTROL ÜNİTESİ Yazılım ile geliştirilmiş diagnostik ve arıza tespit programı ile donatılmıştır. Uyku modunda minimum elektrik tüketimi < 1,5 mA'dir. Tüm komponentler ile hızlı iletişim kurarak sinyal gecikmesi oluşturmaz. İleri teknoloji kullanılarak hafif ve kompakt olarak üretilmiştir. Kompakt tasarımı sayesinde kolaylıkla monte edilebilir. MAP SENSÖRÜ Manifold basıncını ölçerek, diferansiyel basınç oluşmasını sağlar. Kolaylıkla monte edilir. Aynı zamanda gaz sıcaklığını da ölçerek, sistemin optimum performansta çalışmasını sağlar. Örnek Arz Edebilmesi için Size Bir Montaj Linkimizi Gönderiyorum ; https://www.youtube.com/watch?v=tNjDm1RGXNA < Resime gitmek için tıklayın > |
technomax'ın silverline'dan ucuz olmasının sebepleri nelerdir? tanıtım fiyatı olması tek neden mi yoksa kullanılan malzeme daha az kaliteli olduğundan mı ucuz? |
daha önce tu kaka denilen 3 ohm enjektor, ve İtalyan LPG ECU altyapisi var :) düşük fiyatli da sayilmaz pek, sadece ucuz prins kit. ve hala obd calisma desteği yok. piyasadaki motorların %95 inin ihtiyacini karsilar. aslında diğer prins kitleri gereksiz teknik özellikte piyasanın çoğuna gore |
Herkese merhaba.bende 2012 model 1.6 vti 120 hp tam otomatik pejo 208 var.arabama daha önceden araştırdığım kadarıyla prins silverline olur dediler.peki yeni çıkan technomax olur mu?arasında ki farklar nelerdir? @yusufprinsizmir daha önceden bu dönüşümden yaptınız mı ? teşekkür ederim |
merhaba, silverline ve technomax her ikisinde yeterli gelir. piyasadaki tüm kitler yeterli gelecektir zaten. |
PRİNS TECHNOMAX ile SILVERLINE arasındaki farklar nelerdir. 1.33 auris için hangi kit önerirsiniz. |
Merhaba gaegm bu kitler arasındaki fark technomax Prins firmasının yeni satın almış olduğu bir markadır eski İtalyan omvl markasını bünyesine katmıştır bazı farklı değişiklikler yaparak Prins çatısı altında satılmaktadır ama /100 Prins değildir ilerleyen Zaman'larda muhakkak tamamı ile markanın bünyesine katılacaktır aracınız için kitlerin ikisinde tercih edebilirsiniz herturlu teknik destek için bana ulaşabilirsiniz Yusuf koparan İzmir Prins lpg uzmanı 05355595572 selamlar saygılar sunuyorum |
technomax alınır mı peki? tavsiye edermisiniz? yoksa başka modeller mi? |
Merhabalar öncelikle şunu belirteyim tabikide technomax kitimiz taktırabilirsiniz hertürlü konuda mahatabınız Prins ve İpragaz firmasıdır çünkü sistem Prins grubunun ürünüdür |
aracım fiat palio 1.4 2006 active free modeli prins marka lpg taktırmayı düşünüyorum acaba technomax mı silverline mi önerirsiniz ikisi arasında ki en belirgin teknik özellikler nedir açıklamışsınız ama ben çok anlayamadım şimdiden teşekkürler.@ForzaOtogaz |
aracım fiat palio 1.4 2006 active free modeli prins marka lpg taktırmayı düşünüyorum acaba technomax mı silverline mi önerirsiniz ikisi arasında ki en belirgin teknik özellikler nedir açıklamışsınız ama ben çok anlayamadım şimdiden teşekkürler |
Merhaba Aracınıza uzun süre kullanacaksanız prins silverline &prins vsı-2 ![]() |
Merhabalar, Aracım 2012 hyundai i20 troy 1.2 modeli lpg dönüşümünü izmirde prinsyusufusta da Prins tecnomax kiti taktırdım. Dün yakın ölçme fırsatım oldu lpg karısık 6,5 litre yaktım(lpg fiyatı 2,42tl) 16 krus gbi bir rakam oluyor.performans lı kullanımda ve Rampa da cekişde bir fark yok. Gayet memnunum. Bugün arıza lambası yandı:( Yusuf ustamla görüştüm.gerekli bilgileri verdi. 1500/9 taksit e Prins yusuf ustaya burdan teşekürlerimi bir borç bilirim. Sağlam ustalık ve kaliteli lpg kiti ile kafanız rahat olsun |
Nurhan abim Manisa dan montaj için geldi kendisinin aracını ortak bir noktadan alarak eşlik edip servinize getirdik montajımızı yaptık herşeyi ile aracımızı teslim ettik kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum tercihinde Yusuf koparanı seçtiği için kazasız belasız yolculuklar dilerim bol tasarruf dolu günler diliyorum abim saol Varol Türkiye de teknolojik lpg dönüşümün de bütün herkese teknik destek ve yardım için buradayım Yusuf koparan İzmir Prins lpg uzmanı 05355595572 selamlar saygılar sunuyorum efendim |
Merhaba, Bu hafta Kocaeli'de bir Prins bayinden Technomax kiti için anlaştık ve taktırdım. Faturaya baktığımda LPG ci arkadaş FBR kit, Atiker tüp yazmış. Kaputu kaldırıp baktığımda enjektörün OMVL olduğunu gördüm. Regülatörün üzerinde de marka yok ve CPR LPG yazıyor. (sanırım Prins yazması gerekiyor) Acaba Technomax bu şekilde bir toplamamı yoksa kazıklandım mı sizce? |
0 232 207 14 14
< Resime gitmek için tıklayın >
< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForzaOtogaz -- 20 Ağustos 2015; 11:02:57 >