GTX 1060 aldım güç kaynağım gigabyte kasasında gelen 500wlık güç kaynağı 8 pin olmadığından 6 pini 8 pine dönüştüren kablo ile kullanıyorum ancak kabloyu taktığımda ekran kartının üstünde kırmızı ışık beyaza dönüyor bilgisayarı açınca ise bu hatayı veriyor
Kesinlikle yeni bir Power Supply seni rahatlatacaktır. Ayrıca verdiğin link açılmıyor öneri olarak 'Corsair CX 600W 80+ Bronze 120mm Fanlı Power Supply (CP-9020048-EU)' önerebilirim. Dilersen bir tık üstünü de alabilirsin.
Kullandığınhttp://www.geforce.com/hardware/desktop-gpus/geforce-gtx-1060/specifications bu ürün ise Supplementary Power Connectors 6 pin olarak kullanılmaktadır.Dönüştürücü kullanmadan dene mutlaka power supply de çıkışı vardır. Eğer mümkünse power supply modelinide yaz.
Kolaylıklar Dilerim.
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Hayır hocam Asus Rog Strix modelini kullanıyorum 8 pin istiyor bende ise 6 pin var birazdan bakıp yazarım psu yu ancak 8 pin çıkışı yok
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @HayaliEjderha
Sadece 6 hocam bende 6 to 8 dönüştürücü aldım takınca kartın üzerinde ki kırmızı ışık beyaza dönüyor ancak hatayı veriyor
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @HayaliEjderha
500w Gigabyte kasası ile gelmişti tam bir model göremedim kasa Setto 2 142 2012 yılında almıştım
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Bu mesajda bahsedilenler: @HayaliEjderha
Farklı dönüştürücü yok hocam maalesef HDD yi deneyeyim olmaz ise
http://www.hepsiburada....omain.kategori-genel.cpa
http://www.hepsiburada....00024?magaza=Hepsiburada şu iki psudan biri çözer mi işimi hem uzun vadeli olur 5.senesini doldurdu şuanki psu ve pek kalitede değil sanırım
Bu mesaja 1 cevap geldi. Cevapları Gizle
Kesinlikle yeni bir Power Supply seni rahatlatacaktır. Ayrıca verdiğin link açılmıyor öneri olarak 'Corsair CX 600W 80+ Bronze 120mm Fanlı Power Supply (CP-9020048-EU)' önerebilirim. Dilersen bir tık üstünü de alabilirsin.
Şimdiden Kolaylıklar Dilerim.