Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
0
Cevap
1145
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Phantomers Günlük Görev Sistemi
P
9 yıl
Er
Konu Sahibi

Oyunların olmazsa olmazı oyuncuya kolay yoldan silah almasını sağlayan sistem, bizzat girip test etmiş biri olarak oyunun tamamen ücretsiz olmasına yardımcı olan diğer bir sistem olduğunu düşünüyorum. İlla para vereyim silah alayım olayı yok görev yapıp altın kasarak silah alabiliyorum.

Görev sistemi gayet güzel olmuş arkadaşlar. Oyun Açık Beta sürecinde olmasına rağmen fevkalade.


Size yardımcı olacağını düşündüğüm bilgiler. (Siteden alıntıdır.)

quote:


Değerli Phantomers Oyuncuları,

Sizlere eşsiz bir oyun tecrübesi yaşatmak adına yaptığımız çalışmalar tüm hızıyla sürüyor!

11 Ağustos 2015 Salı günü yapılan bakım ile birlikte oyunumuza sizlerin de keyif alabileceği Günlük Görev Sistemi Eklendi!

Görev Sistemi Nedir?


 • Günlük görev limitinin 5 olduğu ve altın & tecrübe puanı kazanabileceğiniz bu sistem, her gün saat 04.00'da sıfırlanacaktır.
 • Oyundan çıkış yapıp yeniden girdiğinizde görev listesi değişmemektedir. Aynı şekilde görevler, sistem tarafından rastgele atanmaktadır. Yani aynı görev ikinci kez aktif olmayacaktır.
 • Görev aşamaları oyun sonu penceresinde toplanır. Görev aşamaları oyundan çıktığınızda ya da 5'den az sayıda oyuncu bulunan maçlarda geçerli sayılmaz.
 • Günlük görev ilerlemeleri oyunu bitirdiğinizde kayıt edilir ve bu kayıt her sabah 04.00'de yenilenir.
 • Günlük görevleri tekrar yapmak istiyorsanız, "Görevlerin Tekrarı" yazan butona basarak 10.000 Altın karşılığında sıfırlayabilirsiniz.


  Altın, Elmas ve Tecrübe puanı ödülleri hesaplarınıza doğrudan eklenecektir. Eşya ödüllü görevlerde ise "Ödülü Al" butonu ile eşyayı teslim alabilirsiniz.

  Görev sistemi penceresine aşağıdaki resimden göz atabilirsiniz;

  < Resime gitmek için tıklayın >

  Not: Görevlerden şu an için yalnızca Exp ve Altın kazanabilmektesiniz. Elmas, eşya ve diğer eşsiz ödüller tam sürüme geçiş yapıldığında sisteme eklenecektir.
  İyi oyunlar,


 • DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.