Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
3
Cevap
133
Tıklama
0
Öne Çıkarma
peugeot bipper ruhsatta hususi çevrilebilir mi?

A
ahtar99 Konu Sahibi
3 yıl (3 mesaj)
peugeot bipper 1.4 ruhsatta ticari geçen bir araca sahibim. aile arabası olarak kullanmaktayım. vergi olarak ticari ödediğimden yüksek geliyor verigisi.

ruhsatta hususi yani özel olarak değiştirebileceğimi duydum. bunun doğruluk payı varmıdır? varsa nasıl yapabilirim.

bilgisi olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum
W
Wraith Todd
3 yıl (1597 mesaj)
hiç uğraşmayın satın otomobil ruhsatlısını alın. eskiden vergi farkı ödenip hususiye çeviriliyordu ama artık olmuyor diye biliyorum. olduğu zamanlarda da bir sürü mevzuatı vardı proje, muayene vs. bipper bulamazsanız otomobil ruhsatlı fiorino bulursunuz.
A
ahtar99 Konu Sahibi
3 yıl (3 mesaj)
teşekkür ederim
0
0mer Faruk
3 yıl (327 mesaj)
Ticari yi hususiye gecirmeye mi yoksa kamyoneti otomobile mi cevirmek istiyorsunuz?Kullanim amacina gore ruhsatta Kamyonet hususi de olur ticari de. Otomobil ticari de hususi de. Kamyoneti arkadaşin dedigi gibi otv farkiyla otomobile cevriliyormus eskiden fakat kalkmış su an değişmiyor . Yok ticariyi hususiye cevirmek istiyorsaniz o olur, geçen konusu vardı forumda. Lakin şirket üstüne vs olmadan yani bizler gibi şahısların ticari olma ihtimalini bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.