Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
7
Cevap
0
Tıklama
4
Öne Çıkarma
Persona 5 Strikers Türkçe yama istek

D Deswaaa Konu Sahibi
2 ay (1391 mesaj)
Oyun yeni çıktı pc farkın dayım türkçe yama yapabilirmisiniz makine çeviri veya translate de olabilir persona serisinin ne kadar kaliteli olduğunu bilmeyen yoktur lütfen yapıla biliyorsa çok iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deswaaa -- 24 Şubat 2021; 2:11:56 >


G gerald008
2 ay (90 mesaj)
Sen Translate'i anlarsın da, translate seni anlamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

R retr0_
2 ay (20 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: gerald008

Sen Translate'i anlarsın da, translate seni anlamaz.
Benim seni anlamadığım gibi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


A ahmbtr15
2 ay (31 mesaj)
Böyle güzel bir oyun çeviriyi hak ediyor ama Translate çevirinin bu oyuna uymayacağını düşünüyorum.
C chris92
2 ay (388 mesaj)
translate olmayan bir çeviri için kimse uğraşmaz .çok fazla diyalog vardır .yapalıcağını sanmıyorum ama yapılırsada ücretli olur.


Bu mesaja 1 cevap geldi.

A Adol125
2 ay (1870 mesaj)
Yooo ben persona 4ü çeviriyorum binlerce dosya var ve bittiğinde ücretsiz verilecek. Yapılırsa ücretli yapılır diye bir kaide yok. Yapmak isteyen her türlü yapar. Tekrar söylüyorum bu oyun persona 5 değil persona 5 in devamı hikaye olarak. Yani siz ilk oyunun değil devamının çevirisini istiyorsunuz. Onu göz önünde bulundurun. Mümkünse de rpcs3 veya konsolla önce 5i hatta imkan varsa royali oynayın sonra bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 25 Şubat 2021; 19:46:4 >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @chris92

D Deswaaa Konu Sahibi
2 ay (1391 mesaj)
Hocam ps4 persona 5 bitirdim zamanın da p5 devamı olduğunu biliyorum zaten persona 4 tr yaması yapılıyor du ben iptal edildi sandım konu kaldırılmıştı persona 4 çeviriliyorsa çok mutlu oldum şuan iyi ki oynamadım tr yama beklerim yama hakkın da biraz bilgi verirmisin % kaç da
Bu mesajda bahsedilenler: @Adol125

A Adol125
2 ay (1870 mesaj)
O konuyu çeviri iptal ettiğim için kilitletmedim DHde yayınlamayacağım için kitlettim. İkisi farklı şeyler. Ama ulaşması kolay bir yerde olur. Öyle çetrefilli şeylere, reklamlı linklere vs yönlendirmem. Diğer soruya gelince yüzde vermeyim ama var daha. Şu kadar deyim çok çok fazla dosya var. P5 konusunda siz biliyorsunuz da bu oyunun p5in devamı olduğunu bilmeyenler var. Deyince şaşırıyorlar hatta. Ki ben de konsol yok emu ile oynuyordum 5'i Tabi o zaman emuda nvidianın ileriki driverlarında çalışmama sorunu vardı. Emu bir driverdan sonrasında çalışmıyordu yani. Ben de her şeyi komple silip sıfırdan kurarsam belki olur diye düşünmüştüm ama tabi saveleri yedek almayı unutmuşum. Beni bu sıfırdan kuruluma iten de bazı driverı güncel kişilerde emunun çalışıyor olmasıydı. Sonuç 20 saatlik oynanış GÜMMM... Şimdi sorun giderildi en azından bir dll ile halloluyor ama bu seferde tekrardan başlamaya üşeniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 25 Şubat 2021; 21:38:6 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.