Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
1
Öne Çıkarma
Penta Bilgisayar Servis Süreci Hakkında

A Aerosol 34 Konu Sahibi
2 yıl (7865 mesaj)
Merhaba Arkadaşlar,

Bugün size Penta bilgisayar'ın teknik servis süreci hakkında ki olumlu izlenimlerimi aktaracağım, genel de bir ürünü ülkemizde teknik servise göndermek çok arzu edilmeyen ve sıkıntılı bir süreç olarak görülür ama penta bu konuda diğer firmalara örnek olacak bir kurum, müşteriyi zor durumda bırakmayıp hemen çözüm sunuyorlar. En azından benim süreçlerim de böyle oldu. Bu durumdan ötürü kendilerine ayrıca teşekkür ediyorum. 2 farklı ürünü toplamda 3 kez servise gönderdim hepsinde de hızlı servis süreci ve detaylı bilgilendirme yaptılar.

İlk olarak,

Logitech G502 Proteus Spectrum mouse'da clickler'de yaşadığım tuhaf ses'den ötürü teknik servise gönderdim Ürün ellerine ulaştıktan sonra 5 iş günü içinde değişim kararı verip yenisini gönderdiler.

Penta servis ile ikinci maceramda Logitech G413 Carbon model mekanik klavyemin S tuşu switch'in de problem oldu daha doğrusu switch kırıldı tuş yukarı ya doğru çıkık vaziyette idi, Penta'ya gönderdim switch'i değiştirip gönderdiler, aynı klavyem yaklaşık 1.5 yıl sonra bazı tuşlarda yaşadığım geç algılama, takılma, hiç algılamama sorunlarından ötürü tekrar gönderdim, gönderdikten 3 gün sonra değişim kararı verip yenisini gönderdiler. Bunlarında dışında bazı farklı markaların teknik servisleriyle de maceralarım oldu bu kadar hızlı çözüm, detaylı bilgi süreci veren bir firma ile karşılaşmadım.

Kendilerine teşekkür ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.