Laptop olarak Macbookpro kullanıyorum ancak 2 adet usb girişi var yetersiz olduğunu düşünüyorum. PCI girişine de PCI Express USB 3.0 almak istiyorum ancak asıl merak ettiğim konu, Anakart'ın USB 3.0'ı desteklemesi gerekli mi ?
http://www.bimel.com.tr/urun/ds-31220 Almak istediğim ürün bu ancak teknik özellikler de MAC OSX yazmamışlar PCI girişlerinin çeşitliliği mi söz konusu yoksa yazılımsal bir durum mu var acaba ? Şimdiden teşekkürler kolay gelsin...
http://www.bimel.com.tr/urun/ds-31220 Almak istediğim ürün bu ancak teknik özellikler de MAC OSX yazmamışlar PCI girişlerinin çeşitliliği mi söz konusu yoksa yazılımsal bir durum mu var acaba ? Şimdiden teşekkürler kolay gelsin...