Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
33
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Paykwik ön ödemeli kart nedir ?

T T@M@Y Konu Sahibi
5 yıl (341 mesaj)
İnternette alışveriş yaparken sizi güven içine alacak ve ön ödeme yaparak satın alacağınız dijital bir ödeme kanalı olarak tanımlayabiliriz. Paykwik özellikle hem dünyada hem de ülkemizde kullanımı artan ve birçok sitede alışveriş imkanı tanıyan online ödeme sistemi olarak tanınmaya ev ilgi görmeye devam ediyor. 19 haneli bir dijital kod ile sizlere alışveriş imkanı sunan Paykwik ile artık kendinizi emniyete alacak ev yabancı sitelerde kredi kartı bilgilerinizi vermeden, güvenli bir şekilde ödeme yaparak arzu ettiğiniz hizmeti ve ürünü almanıza olanak tanıyor olacaktır.

Paykwik ile bilgileriniz güvende
paykwik nedir ? Neden Paykwik tercih ediliyor diye daha da ayrıntılı bilgi almak isteyebilirsiniz. Sizler sık sık internetten alışveriş yapıyor olabilirsiniz. Her siteye kredi kartı bilgilerinizi girdiğinizi düşünün. Kendinizi ne kadar emniyette hissedersiniz? Dolayısı ile de kredi kartınızı, imlik bilgilerinizi vermek yerine, ön ödeme yaparak aldığınız bu dijital kartınız ile bakiyeniz doğrultusunda alışveriş yapabilirsiniz. Örneğin 50 liralık bir alışveriş yapacaksınız, bunun için sitemizden Paykwik Kartı alacak ve 50 liralık bakiye yükleterek alışveriş yapacağınız siteye sizlere verilen kodu girerek alışverişi tamamlıyor olacaksınız. İşte bu kadar kolay ve güvende olacağınız için neden tercih edeceğinizi aslında tam olarak anlamış oluyorsunuz.

Kaynak :http://sanalkartlar.com/paykwik-nedir/DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.