Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
Pasif Kalan Alternatif Sıcak Fırsat Forumları Hk.

B bilgehankalkan Konu Sahibi
geçen yıl (7356 mesaj)
Sıcak Fırsatlar forumunda alt kırılım olarak herkesin bildiği ana kırılım olan Sıcak Fırsatlar var fakat onun haricinde 2 adet daha fırsat paylaşılması beklenen kırılım var, bunlar; Yurt Dışı Alışveriş Fırsatları Dijital İndirme Kampanyaları.

Yurt Dışı Alışveriş Fırsatları bölümü biraz kargo takip durumlarından ve tecrübe paylaşımlarından dolayı ayrı kalabilir. Fakat Dijital İndirme Kampanyaları bölümü çok anlamsız bir durumda şu anda. En son Epic Store alt forumu açılmış, belli ki oraya da bir yatırım var. Ancak Sıcak Fırsatlar forumunda halen Epic Store indirimi paylaşılıyor ve buradaki konuya bir müdahale yapılmıyor. O zaman bu Dijital İndirme Kampanyaları forumu neden var, ne işe yarıyor?

Önerim bu forumun da (alt kırılmarıyla beraber) Sıcak Fırsatlar'a alt forum olarak taşınması. Böylece kullanıcılar Sıcak Fırsatlar'a konu açarken doğru alt forumu seçebilirler ve bu alt forumların bir anlamı olmuş olur.



DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.