Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
39
Cevap
0
Tıklama
5
Öne Çıkarma
Cevap: Özel Kuvvetlerde Bayan Alımı Var Mıdır? (3. sayfa)

P PURECAUCASIANWHITE
2 hafta (1932 mesaj)
quote:

Orijinalden alıntı: zeynep43g

Aslnda babama özendiğimden asker olmak istemiyorum,ülkeye savunma bakımından katkım olsun istiyorum bu yüzden asker olmayı düşündüm ülkenin politikası hakkında rezil bilgiler öğrensem bile kaçmam bu durumları düzeltmek bizim görevimiz değil mi? Ben dediklerinizi araştırırım yinede
askerler durumu duzeltmez emirleri uygular cumhuriyet dusmani hükümetin emirlerini uygulamakda yok olmaya yol açar zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


H HerGiyotineBurnunuSokma
2 hafta (494 mesaj)
Hocam kendince haklısın ama af buyur gereksiz fikir üretmişsin. Babasına özeniyor olsa bile bunda bir beis yok. Aksine aşağı yukarı her babanın isteyeceği, hoşlanacağı bir durum bu.
Konu hakkında kesin bilgim olmadığı için cevap veremiyorum ancak hevesin bana mantıksız geliyor konu sahibi kardeşim. Subaylık denemek daha mantıklı olur bence. Çünkü ileri harekat biriminde tek kadın olmak, özel harekat için gerekli yetenek ve dayanıklılık konularından bile daha fazla yorar yük olur sana. Yani savaşta hayatta kalmak, o kadar adamın arasında ayakta kalmaktan daha kolay gelir diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
Bu mesaja 1 cevap geldi.

Bu mesajda bahsedilenler: @PURECAUCASIANWHITE

Z zeynep43g Konu Sahibi
2 hafta (19 mesaj)
Ben subay olmaya çalışiyim en iyisi olabilirsem yetişkin aklımla karar verip özel kuvvetlere mutlaka girmeye çalışırım(bayan alım varsa)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeynep43g -- 23 Kasım 2020; 10:17:10 >


_____________________________

Eski kullanıcı adı: Jilet43Bu mesajda bahsedilenler: @HerGiyotineBurnunuSokma
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.