Bu konudaki kullanıcılar: 2 misafir, 2 mobil kullanıcı
10
Cevap
1651
Tıklama
0
Öne Çıkarma
OYUNA BAŞLAMAYI DÜŞÜNÜYORUM

. ...kolera... Konu Sahibi
6 yıl (197 mesaj)
OYUNA BAŞLAMAYI DÜŞÜNÜYORUM TAVSİYE EDER MİSİNİZ ?
D DeidaraSanji
6 yıl (7187 mesaj)
çöp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


. .ravieN
6 yıl (1720 mesaj)
başlamadan önce amd al
T THUGGER
6 yıl (998 mesaj)
Baktimda cop biraz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >


A Anarşo
6 yıl (6289 mesaj)
Ben etmem.
N nobody1
6 yıl (28 mesaj)
Üzerinden biraz geçmiş fakat oynanacak bir oyun değil pve sinde odalardan atılmaktan çıldırma seviyesine geliceksin oyunun sunucu hataları,bugları ve tamamen para üzerine kurulu bir oyun olması pvp de Cs ile arasında aşırı derecede fark olan bir oyundur.Örnek verecek olursam para basan bi adama sniper ile 5 tane headshot atsan bile ölmüyor gerisini sen düşün.
L Lasrok
6 yıl (1 mesaj)
Oyunu yaklaşık 1-1.5 ay oynadım level ve rütbe ayrı olarak kasılıyor ve ben kastıktan sonra güzel bir Clan/Guild'e yerleşmiştim gerçekten güzel arkadaşlıklarım oldu benim ki gibi güzel bir yere yerleşebilirsen oyundan keyif alabilirsin gerçi şuan oynamıyorum ancak oynadığım zamanlar keyifliydi oyundan zevk almıştım, ancak başlarda solo oynadığım için pek keyif alamadım pvE'lerde.

Oyunun p2w kısmına girmek istiyorum biraz, oyunda gerçekten p2w var ancak ben para vermeden benden daha iyi silahlara veya zırhlara sahip olanları gördüm ancak oyuna benden daha fazla zaman ayırmaları gerekiyordu yani ödeme yapmadan da oynayabilirsin ancak zamanın varsa çok iyi olabilirsin çok fazla zaman ayıramıyorsan çok çok iyi olmayı bekleme derim.
Oynadığım süre boyunca verebileceğim bilgiler bu kadar ancak istiyorsan başlamalısın zaman geçirmek için keyifli bir oyun bana göre
L LbyNaux
6 yıl (8 mesaj)
Grafikleri,hikayesi ve oyun modları çok iyi ama ben oynamıyorum (oynardım) ama her şey parayla aynı bi' wolfteam gibi parayı veren oyunu kazanıyor.
Bu mesajda bahsedilenler: @...kolera...

B bobsantino
5 yıl (1253 mesaj)
Joygame çöp zaten herşeyleri para

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


R Real Woods
5 yıl (1374 mesaj)
Ben başta beğendim hoşuma gitti 1-2 hafta oynadım sıkıldım bıraktım.
E EfS4NE636
4 yıl (134 mesaj)
1.5 yıllık oyuncusuydum. odaya hile girdi diye odadaki herkezi süresiz banladılar..
oyun para delisi para s*cıyorsan git oyna derim :)DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.