Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
4
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
OTOMATIK ONARIMDA KALMIŞ WINDOWS 10' U KURTARMA

K kocaeli1074141 Konu Sahibi
geçen ay (936 mesaj)
Arkadaşlar uzun zamandır mavi ekran alıyordum bu sabahtan beri bilgisayarım otomatik onarım / srttrail.txt bulunamadı döngüsünden çıkmıyor güvenli moda girmiyor sıfırlama yapmıyor.
Şimdi şöyle bir sorum var elimde taşınabilir hdd var falan içinde silemeyeceğim dosyalar var. Ek olarak masaüstü de Windows 10 iso dosyası var. Ben taşınabilir hdd de bulunan dosyalara zarar vermeden format diski oluşturabilir miyim? Masaüstünden iso dosyasını nasıl çekebilirim?
Not şuanda çevremde başka pc yada flash bellek bulunmuyor.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S scan
geçen ay (1986 mesaj)
ISO dosyasını harici bellek ya da hdd ye yazdırmak için diske format atıyor. Bir şekilde mevcut windowsu kurtarmaya çalışın. Ya da birisinden yardım isteyin size windows ya da linux kurulu bootable bir disk yapıp göndersin< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


K kocaeli1074141 Konu Sahibi
geçen ay (936 mesaj)
Hocam flash bellek aldım şimdi fakat masaüstüde bulunan dosyayı nasıl yazdırabilirim onu bilmiyorum< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >


S scan
geçen ay (1986 mesaj)
Hocam, windows açılmadan yazdıramazsınız. Windows Media Creation Tool diye bir program var onu kullanıp yazdırmanız gerekiyor.
Farklı bir yolu varsa da ben bilmiyorum.< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >


K kocaeli1074141 Konu Sahibi
geçen ay (936 mesaj)
Biraz daha araştırayım hocam var diye duydum çünkü< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.