Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
1
Cevap
287
Tıklama
0
Öne Çıkarma
OS X Lion Kurarken Hata

C cezager Konu Sahibi
9 yıl (713 mesaj)
Arkadaşlar bilgisayarı yedekledim açarken command + r yapıp hdd yi sildim normal bir şekilde os x lion u tekrar yükle yerine bastım. Sonra yükleniyordu gittim geldim baya bir sonra bilgisayar yeniden başlamış neyse bir daha yükleyeyim dedim imkansız olmadı. siliyorum diski felan hep aynı hatayı veriyor. bilgisayarınız apple da bulunamadı applecare a başvurun. Moralim felan sıfır. Garantisine mi götürmem gerek ne yapmam lazım bilen felan varsa aydınlatsın. DVD felan da vermedikleri için yanında mac in öylece kalakaldım windowstan giriyorum ama kullanılmıyor böylede ben lion umu istiyorum.

Bunlar hep amerikanın oyunları diye bir yazı olmasın isterdim ama bence öyle yavaşlatıyorlar güncellemelerle yeni sistem çıktıkça bilgisayar perişan haldeydi ben niye yoksa formatlıyım windows gibi. Param olsa zaten alır kullanırdım ama böyle bir durumda olmak şuan o kadar sinirimi bozdu ki bu komplo teorisini kabullendim diyebilirim.
C CrystalPhoénix
9 yıl (699 mesaj)
Aldığın yere götür< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.