Başkan 1. Gelen ben olayım Mesajı görünce mazi gözümde canlandı 6-7 farklı turnuva yapmıştık galiba Süper lig Premier lig 3.5 yıldızlı takımlar Milli takımlar Avrupa şampiyonası benim hatırladıklarım |
Halilim selamlar :) Çok eğlenip arkadaşlıklar kurmuştuk , bakalım belki bunu tekrar sağlarız. Whatsapp grubunu açıyorum gelenleri ekleriz. |
Eğer ortalamanın bir tık üstü oyuncuysanız kesinlikle girmemenizi öneririm. Tam hatırlayamıyorum ancak 4 sene önceki turnuvada ya konu sahibi ya da chucky olan kişi sırf onu yendim diye maçtan çıkıp WhatsApp grubundan ana avrat sövüp gruptan atmıştı beni. Gerekçesi ise attıgım gollerden sonra kol sallama hareketi yapıyormuşum ve bunu 3-4 kere uyarmasına rağmen devam ettirmişim. Tabii ki böyle bir şey yaşanmadı , egosundan dolayı iftira atarak sövüp gruptan atmıştı ![]() Daha sonra gruptaki diğer arkadaşlar benim samimiyetime güvendiğini ve bana inandıklarını özelden iletmişlerdi sağolsunlar. Ego sahibi iftiracı küfürbaz olan kişi de helallik istemişti ![]() |
Evet küfür eden kişi bendim. Yaptığım doğru değildi özür dilemiştim. Tekrar özür dilerim 6-7 turnuvadan sonra çok güzel giden organizasyon benim yüzünden dağılmıştı. Tekrar daha güzelini kurmak için buradayız. Senide tekrar bekleriz Berke |
Golü atarsam ister kol yaparım ister susssss kimse karışamaz ![]() |
Tabiki buyrun bekleriz |
Katılmak isteyenler dm den numarasını yazsın whatsapp grubuna ekleyelim |
Golü atan istediği gibi sevinebilir be hocam ona da karışılmaz ki tabi küfür etmediği müddetçe |
https://www.youtube.com/watch?si=RKa2uWtpTcle6cPB&v=rWYfkIrJi6I&feature=youtu.be Selamlar saygılar |
![]() |
Turnuvamız son sürat devam ediyor 36 kişi olduk Emeği geçen herkese teşekkürler |
Eski yeni tüm turnuvalarımız Son sürat devam ediyoruz |
Evet güncel bu akşam yeni turnuvamız başlayacak Sporsorumuz cömertliğinden önceki turnuvamızın ödülleri biraz yüksek oldu en kısa sürede resim ve videolarını ekleyeceğiz Not herhangi bir giriş ücreti almıyoruz |
Yeni turnuva için az kaldı |
Bayramdan önce bitirdiğimiz turnuva baya eğlenceli olmuştu, yenisi de sabırsızlıkla bekliyorum ![]() |
yeni turnuva için şimdiden yerimi alayım o zaman |
ÖDÜLLÜ, GALİBİYET PRİMLİ ( SADECE 4-4,5 YILDIZLI TAKIMLAR İLE AVRUPA SÜPER LİGİ )
AMA ÖNCESİNDE KISA BİR AVRUPA ŞAMPİYONASI TURNUVASI OLACAK. AMAÇ BİRBİRİMİZİ TANIMAK VE SAYGI ÇERÇEVESİNDE AVRUPA LİGİNİ OLUŞTURMAK.
WHATSAPP ÜZERİNDEN GRUP KURULUP DETAYLAR PAYLAŞILACAK.
KATILIMLARINIZI BEKLİYORUZ.