Arama butonu
Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir
5
Cevap
4263
Tıklama
0
Öne Çıkarma
ÖdemeAL Ücretsiz Adisyon Programı
S
4 yıl
Er
Konu Sahibi

(Yazılım, teknik destek, bulut sunucu ve güncellemeler tam 1 yıl boyunca ücretsizdir. Kredi kartı, ön ödeme vs. talep etmiyoruz.)

ÖdemeAL Adisyon Yazılımı her ölçekteki cafe, restoran ve bar gibi işletmeler için hazırlanmış tamamen bulut (cloud) tabanlı bir adisyon yazılımıdır.

Evinizden veya iş yerinizden, hatta tatildeyken bile; telefon, tablet ya da internete bağlanabilen tüm cihazlarla işletmenizi yönetebilir, stoklarınızı, satışlarınızı ve siparişlerinizi işinizin başındaymış gibi kontrol edebilirsiniz.

İhtiyacınız olan tüm modüllerin ve raporların hiçbir ek ücret olmadan size sunulduğu ÖdemeAL Adisyon Yazılımı’nın tüm güncellemelerinden de ücretsiz olarak faydalanabileceksiniz.

Üstelik, tüm bu işlemleri sadece Türkçe değil, toplamda 103 dilden dilediğiniz biri ile de yapabilirsiniz.

Hemen şimdi bizi arayın, tam 1 yıl boyunca hiç bir ücret ödemeden ÖdemeAL Adisyon Yazılımını kullanmaya hemen başlayın. Profesyonel paketlerde olduğu gibi ücretsiz paket kullanan müşterimiz de teknik destek ücreti ödemez, tüm güncellemelerden yine ücretsiz olarak yararlanabilirler.

Not: Ücretsiz paket, küçük ve orta ölçekli işletmeler için uygun olup, bazı özellikleri sınırlandırılmıştır. Tüm özelliklerimizi incelemek isterseniz 1 haftalık demo talep edebilirsiniz.

Yazılım firmaları veya adisyon bayilerimiz için de kazançlı modellerimiz mevcuttur.

ÖdemeAL.com, SetuP Yazılım Ltd. (1992) markasıdır.

www.odemeal.com


[B]Ekran Görüntülerimiz[/B]
< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >E
4 yıl
Onbaşı

Codesoft Yazılım -http://www.codesoft.com.tr

Sektör farketmeksizin Şirketinize özel yazılım ve ön muhasebe yazılımlarımız ile hizmetinizdeyiz.!!

Ekonomik fiyat doğru yazılım 0266 225 50 35 - 0539 763 09 16R
3 yıl
Er

https://restomenum.com adisyon sistemi arıyorsanız bir bakın.< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

L
3 ay
Teğmen

Ege Adisyon'u tavsiye ederim. Türkiye'nin en iyi bulut tabanlı adisyon ve qr menü sistemi deniliyor. İşletmemizde bizde kullanıyoruz. Hem fiyat olarak çok uygun hemde gerçekten fevkalade bir yazılım.Bizi en çok mest eden özellikleri yazıyımGarson çağırma modülü (müşteriler masalarına garson çağırabiliyor. direk garsonlara bilgi gidiyor. şu masa garson talebinde bulundu diye.)
Qr Menü'den sipariş. (Müşteri QR menüden kendi siparişini kendisi girebiliyor sisteme.)
Mutfakta ekran kullanılması. sipariş yazıcısını kaldırmış adamlar mükemmel olmuş. sipariş direk mutfak ekranlarına düşüyor. hazırlanınca rengi değişiyor. servis edilince mutfaktan kalkıyor falan çok ileri düzey birşey yapmışlar.
Detaylı Ciro takibi falan çok kullanışlı


tavsiye ederim. www.egeadisyon.comM
2 ay
Er

Son zamanlarda enflasyon ve artan maliyetlerden dolayı ekonomik bir adisyon programı arayışındaydık. Adisyo yu bulduk. Donanım zorunluluğu olmaması ve hızlıca kullanılmaya başlanması iyiymiş. Personellerim eğitim almadan kolayca programı kullanmaya başladılar.
Telefondan sipariş girebilme gibi özellikleri güzel. Ekonomik, basit ve hızlı bir program arayana öneririm.

Not. ilk 15 gün ücretsiz. deneyebilirsiniz. basit ve kullanımı kolay olduğu için 1 günde anlayabilirsiniz :)

www.adisyo.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mehmettt58 -- 29 Eylül 2022; 9:16:35 >

E
4 hafta
Er

Açıkçası OrderPin adisyon pos sistemini tavsiye ederim. Adamlar yazılımı hayat boyu ücretsiz veriyor ve piyasadaki diğer adisyon sisteminden kat be kat daha iyiler. Üstelik herhangi bir hata olduğunda direkt ilgilenip düzeltiyorlar. Hemen altta linke tıklayıp Referans kodu(Opsiyonel) kısmına forum olarak giriş yaparsanız ücretsiz hayat boyu adisyon sistemini kullanabilirsiniz.

https://orderpin.com.tr/register/?utm_id=officialsite

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrekomarac -- 28 Kasım 2022; 12:8:53 >

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.