Bu konudaki kullanıcılar: 1 misafir, 1 mobil kullanıcı
0
Cevap
0
Tıklama
0
Öne Çıkarma
NZXT Sentry 3 Dokunmatik Fan Kontrolcüsü [SIFIR]
Şehir : #Mersin
İlan Türü : #Satılık
Kondisyon : #Sıfır

S StartPy Konu Sahibi
2 ay (555 mesaj)

Satışta: Satıcıyla iletişime geçiniz.
1
1 NZXT Sentry 3 Dokunmatik Fan Kontrolcüsü [SIFIR]
Tamamen Yeniden Tasarlanmış Kullanıcı Arabirimi
  • Yeni tanıtılan PowerSlide Bar, fan kanallarınızı kontrol etmenizi sağlayarak fan hızını anında ayarlamanızı sağlar
Talep Edilen Oluşturucu için Sezgisel Olarak Tasarlandı
Sentry 3, kanal başına 15 watt gücü olağanüstü sezgisel bir kullanıcı arayüzü ile birleştirerek size her iki dünyanın en iyisini sunuyor ve tüm teçhizatınızın soğutulması üzerinde bir parmak kaydırmayla tam kontrol sağlıyor.
Sentry 3'ün 5,4 inç büyüklüğündeki renkli dokunmatik ekranı, piyasadaki diğer tek yuvalı fan denetleyici ekranından% 33 daha büyük. Yeni tanıtılan PowerSlide Bar, fan kanallarınız üzerinde üstün kontrol sağlayarak y hızını ayarlamanıza izin veriyor. Kanal bağlantısı, beş fan kanalından herhangi birine katılmanıza ve bağlantı grubunu aynı anda kontrol etmenize olanak sağlar. Sentry 3, Sentry 3 ve Mix 2'yi hem sizi hem de bilgisayarınızı güvende tutmak için kısa devre, düşük voltaj ve aşırı voltaj korumasını bütünleştiren tek fan kontrolörleri yapan entegre kısa koruma içerir. Yeniden tasarlanmış Kullanıcı Arabirimi ve yüksek kaliteli yapı, şık ve güçlü Sentry 3 ile performanstan asla stil seçmek zorunda kalmayacağınız anlamına gelir.

Link Grubunuzu Yaratın
Kanal bağlantısı, beş fan kanalından herhangi birine katılmanıza ve bağlantı grubunu aynı anda kontrol etmenize olanak sağlar.
Kanal Başına 15 Watt
Her kanalda üç adete kadar yüksek performanslı fan kontrol edin.
Güvende kal
Entegre aşırı gerilim, düşük gerilim ve kısa koruma, sizi ve PC'nizi güvende tutar.
uyumluluğu
Piyasadaki tüm 3 Pimli veya 4 Pimli PWM fanlarını bağlayın ve kontrol edin.


Boyutlar129mm x 31mmMateryalÇelik, ABS Plastik, Kapasitif Dokunmatik Ekran, PCBBitişDokuma Enjekteli PlastikFan Konnektörü3-Pin or 4-PinDahili Aksesuarlar4x M3 VidaForm Faktörü Single Bay 5.25"
Bağlantılar1x Molex, 1x Sıcaklık Sensörü, 5x PWM Erkek Fan KonnektörüMax Kombine Wattı
75 WattParlaklık Seviyeleri  On / Off
Kontrol MetoduManual / Performans / SessizFan Kanal Sayısı5 KanalFan Kanal Wattı15 WattSıcaklık Aralığı 0-120°CFanlarda Min Güç0%Ekran Boyutu
5.4 IncEkran Tipi
Kapasitif DokunmatikFan Kontrol MetoduVoltaj

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Fiyat : 400 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Mersin Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.